Strona główna » Lodówka Samsung – duża pojemność

Lodówka Samsung – duża pojemność

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Lodówka Samsung Space Max

Wybór lodówki to jedna z najważniejszych decyzji podczas urządzania każdej kuchni. Idealny sprzęt to taki, z którego można wygodnie korzystać. Duża pojemność lodówki, praktyczny układ półek czy dodatkowe szuflady na warzywa znacznie ułatwiają codzienne gotowanie i przechowywanie produktów.

Dlatego Samsung zaprojektował lodówki z innowacyjnym systemem Space Max. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze lodówki pomieści więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Jak to możliwe?

Lodówka większa w środku, taka sama na zewnątrz

Pojemność lodówki zależy m.in. od grubości ścianek urządzenia. Dzięki zastosowaniu wydajnego systemu izolacji, ścianki urządzeń z technologią Space Max są cieńsze. Umożliwia to pogłębienie i poszerzenie wnętrza lodówki, dzięki czemu zyskujemy więcej miejsca na jedzenie.

W zależności od modelu, może to być nawet do 50 litrów dodatkowej przestrzeni! Technologia Space Max gwarantuje więc maksimum miejsca do przechowywania produktów. Jednocześnie, rozmiar całego urządzenia nie zwiększa się, dzięki czemu lodówka nie zabiera dodatkowej powierzchni w kuchni.

Praktyczne rozplanowanie wnętrza lodówki

Innowacyjny system organizacji przestrzeni, który wyróżnia lodówki Samsung, to szereg rozwiązań, zapewniających wygodny dostęp do produktów. Pojemne szuflady na warzywa i owoce, ruchome balkoniki umieszczone na drzwiach lodówki, wysuwane półki – dzięki nim dbanie o porządek i dobrą organizację miejsca staje się niezwykle proste.

Lodówki Space Max mają też system No Frost, który zastosowano we wszystkich modelach chłodziarek Samsung. Rozwiązanie eliminuje osadzanie się we wnętrzu szronu i lodu, często zabierających przestrzeń.

Z myślą o aranżacji małych, wąskich czy trudno ustawnych kuchni, w lodówkach z technologią Space Max (m.in. modelu RB41J7839S4) zamontowano licowane drzwi, które otwierają się pod kątem 90° – tak, aby z łatwością wysuwać szuflady i otwierać lodówkę, nawet kiedy ustawiona jest bezpośrednio przy ścianie lub szafce.

  Kupujesz mieszkanie? Sprawdź, jaki podatek musisz zapłacić!

Innowacje w lodówkach – dla dużych potrzeb

Lodówka Space Max to rozwiązanie dla osób, które często robią większe zakupy i przechowują zapasy dla całej rodziny. Dzięki powiększeniu przestrzeni, w lodówce zmieścimy więcej produktów, które zachowają świeżość na dłużej. Zadbają o to rozwiązania takie jak All Around Cooling i Twin Cooling Plus™, zapewniające stałą temperaturę w każdym miejscu we wnętrzu lodówki, czy praktyczna szuflada o obniżonej temperaturze Fresh Zone.

Ważna jest także wysoka klasa energetyczna urządzeń oraz silnik Digital Inverter, który automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. Dzięki temu rachunki za prąd nie nadwyrężą domowego budżetu.

Zdjęcia Samsung

Może Cię zainteresować: