Strona główna » Klasyczna czerń i ultranowoczesna lodówka

Klasyczna czerń i ultranowoczesna lodówka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Klasyczna czerń jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody, wie o tym każda kobieta! Kolekcja lodówek marki Mastercook z linii Vinci powiększyła się o nowy stylowy model. Ponadczasową czerń połączono w nim z doskonałym wzornictwem i bogatym wyposażeniem.                                 

Ze względu na swój efektowny wygląd lodówka Mastecook LCED-918 NFN idealnie uzupełni wnętrze każdej kuchni, tworząc kolorystyczny kontrapunkt dla jasnych barw bądź też pięknie współgrając z ciemnymi tonacjami. Chłodziarko-zamrażarka jest czarna, z lekkim połyskiem oraz posiada dopasowane do niej stylistycznie, wygodne uchwyty ze stali nierdzewnej. Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD na drzwiach, umożliwiający niezależne ustawienie temperatury dla chłodziarki i zamrażarki, w połączeniu z oświetleniem LED dodają jej nowoczesnego charakteru. Dodatkowym atutem jest możliwość perfekcyjnej integracji z zabudową meblową.

Dzięki zastosowaniu technologii No Frost najnowsza lodówka marki Mastercook o pojemności 311 litrów chłodzi i zamraża bez wytwarzania szronu, co ułatwia zachowanie czystości oraz podnosi komfort przechowywania żywności. W chłodziarce są dwie specjalne strefy przechowywania, Double Fresh – przeznaczoną na świeże warzywa i owoce oraz Multi Fresh – komora 0 st. na wędliny i sery. Wyposażenie dopełniają: półka na wina, taca na mrożone owoce oraz wygodne pojemniki na jajka i kostki lodu. Energooszczędna lodówka LCED-918 NFN posiada klasę A+, a także funkcję Wakacje, zapewniającą jeszcze oszczędniejszy tryb pracy pod nieobecność domowników. Zastosowano w niej także funkcję szybkiego schładzania napojów.

Cena LCED-918 NFN ok. 2000 zł

zdjecia Mastercook

  Lodówka z systemem No Frost w zamrażalniku

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.