Strona główna » Lodówka z systemem No Frost w zamrażalniku

Lodówka z systemem No Frost w zamrażalniku

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Lodówka Whirlpool No-Frost Fresh Control z technologią Szósty Zmysł gwarantuje stabilną temperaturę i optymalną wilgotność we wnętrzu urządzenia – produkty utrzymują świeżość dużo dłużej. Zamrażarki nie trzeba rozmrażać.

System No Frost w zamrażalniku

Zaawansowany system No-Frost opracowany przez Whirlpool zapewnia prawidłowe krążenie schłodzonego powietrza w komorach urządzenia, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci w chłodziarce i formowanie się szronu w zamrażarce. Mrożone produkty nie przywierają do siebie, ich etykiety pozostają czytelne, a wewnątrz nie gromadzi się lód. Nie trzeba rozmrażać urządzenia.

Drzwi ze stali nierdzewnej mają specjalną powierzchnię, na której nie zostają ślady po palcach.

Czujniki Szósty Zmysł wykrywają i natychmiast reagują na zmiany warunków panujących we wnętrzu chłodziarki, które powodowane mogą być np. otwarciem drzwi lodówki, przerwą w dopływie energii, i wtedy, gdy rozkładanie zakupów na półkach zajmie więcej czasu.

W lodówce są także:

  • Balkonik Max Space umożliwia równoczesne przechowywanie dużych dwulitrowych butelek w rzędzie tylnym oraz półtoralitrowych butelek i puszek z przodu.
  • Specjalna komora, do przechowywania łatwo psujących się produktów, takich jak mięso i ryby, w której temperatura i wilgotność są niższe niż w pozostałych częściach chłodziarki
  • Duża szuflada na owoce i warzywa o pojemności 32 litrów wyposażona jest w przesuwny separator, który skutecznie chroni delikatne produkty (winogrona, maliny) przed uszkodzeniem.
  • Balkonik w drzwiach zamrażarki to doskonałe rozwiązanie do przechowywania mrożonej pizzy. Ponadto dodatkowy balkonik jest idealnym miejscem dla bardzo małych produktów takich jak np. lody.
  • Szuflada Max Space jest idealna do przechowywania dużych produktów. Może pomieścić pojemnik z żywnością o różnych kształtach i rozmiarach.
  • Wymiary (WxSzxG) – 189,5 x 59,5 x 65,5 cm

Cena 3 259 zł

Zdjęcia Whirlpool

  Lodówka z czterema komorami

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.