Strona główna » Mikser kielichowy Zelmer SB1000

Mikser kielichowy Zelmer SB1000

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Na co dzień nie mamy dużo czasu, aby przyrządzać wieloskładnikowe świeże potrawy. Jest to zbyt pracochłonne, wymaga wykorzystania wielu urządzeń i naczyń, a później sprzątania kuchni. Przygotowanie potraw ułatwi mikser kielichowy SB1000.

Mikser kielichowy SB1000 to nowość w ofercie Zelmer. Wyróżnia go duża moc – 750 W, dzięki której bez problemu poradzi sobie z siekaniem i mieszaniem różnych produktów. Przy jego pomocy możesz przygotować zupy, sosy  i koktajle mleczne, a również zmiksować owoce, warzywa, mięso oraz utrzeć gotowane składniki przygotowywane dla niemowląt.
SB1000 posiada 5 prędkości obrotowych i trzy użyteczne funkcje – PULSE, TURBO i ICE. Naciśnięcie przycisku PULSE rozpoczyna pulsacyjną pracę urządzenia, co ułatwia rozdrabnianie twardych produktów. Program TURBO  rozpoczyna miksowanie z maksymalną prędkością, a ICE przeznaczony jest do kruszenia lodu – pozwala rozdrobnić go na niewielkie kawałki o zbliżonej wielkości.
Dzban miksera ma pojemność 1,5 litra i wykonany jest z wytrzymałego szkła hartowanego. Funkcjonalność urządzenia zwiększa dołączony młynek – wystarczy zamontować go zamiast dzbanka. Młynek pozwala rozdrobnić i zmielić pieprz, ziarnka kawy, ryż, orzechy, nasiona. Możesz w nim także siekać mięso.
Podczas pracy miksera panel sterowania jest podświetlony.

więcej na www.zelmer.pl

  Elegancki piknik - naczynia, grill, dodatki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.