Mikser kielichowy Zelmer SB1000

Na co dzień nie mamy dużo czasu, aby przyrządzać wieloskładnikowe świeże potrawy. Jest to zbyt pracochłonne, wymaga wykorzystania wielu urządzeń i naczyń, a później sprzątania kuchni. Przygotowanie potraw ułatwi mikser kielichowy SB1000.

Mikser kielichowy SB1000 to nowość w ofercie Zelmer. Wyróżnia go duża moc – 750 W, dzięki której bez problemu poradzi sobie z siekaniem i mieszaniem różnych produktów. Przy jego pomocy możesz przygotować zupy, sosy  i koktajle mleczne, a również zmiksować owoce, warzywa, mięso oraz utrzeć gotowane składniki przygotowywane dla niemowląt.
SB1000 posiada 5 prędkości obrotowych i trzy użyteczne funkcje – PULSE, TURBO i ICE. Naciśnięcie przycisku PULSE rozpoczyna pulsacyjną pracę urządzenia, co ułatwia rozdrabnianie twardych produktów. Program TURBO  rozpoczyna miksowanie z maksymalną prędkością, a ICE przeznaczony jest do kruszenia lodu – pozwala rozdrobnić go na niewielkie kawałki o zbliżonej wielkości.
Dzban miksera ma pojemność 1,5 litra i wykonany jest z wytrzymałego szkła hartowanego. Funkcjonalność urządzenia zwiększa dołączony młynek – wystarczy zamontować go zamiast dzbanka. Młynek pozwala rozdrobnić i zmielić pieprz, ziarnka kawy, ryż, orzechy, nasiona. Możesz w nim także siekać mięso.
Podczas pracy miksera panel sterowania jest podświetlony.

więcej na www.zelmer.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.