Strona główna » Elegancki piknik – naczynia, grill, dodatki

Elegancki piknik – naczynia, grill, dodatki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Calvado.pl proponuje 16-elementowy biało-czarny zestaw obiadowy MELAMINA. Naczynia są nietłukące. Dobrze sprawdzą się także w podróży, jeśli będziemy zabierać je na piknik za miastem.

Gdy zdecydujemy się na kolację na świeżym powietrzu potrzebny będzie z pewnością grill węglowy, np. ONE TOUCH GOLD 57 SPECIAL. Grill ten został wyposażony w unikalny system czyszczący, który umożliwia łatwą pielęgnację oraz wyjątkowo proste usuwanie popiołu. Jego zaletą są także specjalne, nylonowe uchwyty, które się nie nagrzewają. Natomiast kocioł i pokrywę wykonano z odlewu aluminium, dzięki któremu są odporne na zarysowania. Grill ma 10-letnią gwarancję.

Kolejny ważny element to dekoracja stołu. Z pewnością nakryjemy go obrusem. I tu zaczyna się mały problem – co zrobić z wiosennym wiatrem, który ściąga nakrycie? Calvado.pl radzi, aby zaopatrzyć się w obciążniki do obrusu, które nie tylko utrzymają go na miejscu, ale też będą pełniły funkcję dekoracyjną. W ofercie znajdziemy np. zabawne motylki, wiosenne biedronki, które na pewno przyniosą szczęście czy fantazyjne stokrotki. Komplet to cztery 50-gramowe obciążniki.

www.calvado.pl

  Zapachy do mieszkania - kwiatowy, owocowy, morski - dobre ma lato

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.