Strona główna » Lampy w soczystych kolorach

Lampy w soczystych kolorach

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Intensywne, soczyste barwy opraw z linii Massive wprowadzą radosny nastrój do naszych mieszkań. Czerwone – jak pierwsze tulipany, niebieskie – niczym krokusy. Proste, nowoczesne formy, dbałość o detale, wyrazisty odważny design – propozycja Massive.

Wisząca oprawa Karmana (cena 209 zł) urzeka nasyconą czerwienią abażuru. Oprawa ta doskonale sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w awangardowym stylu, pomalowanych na mocne kolory, będzie też barwnym akcentem w minimalistycznym, jasnym pomieszczeniu. Karminowy abażur jest subtelnie ozdobiony pozłacanym, kwiatowym wzorem. Oprawa Karmana jest dostępna również w kolorze czekolady.

Prawdziwy powiew wiosny można poczuć patrząc na oprawy Flavio (cena 99 zł) w kształcie kielichów kwiatowych. Oprawa ta dostępna jest w trzech intensywnych kolorach: żółtym, czerwonym i kobaltowym.

Równie mocnym – zarówno pod względem kolorystyki, jak i designu – akcentem wnętrzarskim jest wisząca oprawa Erapo (cena 139 zł), dostępna w trzech barwach – zielonej, pomarańczowej oraz białej. Smukła forma ściętego owalu zaskakuje odwagą wykończenia – abażur w wielu miejscach ma wycięte otwory w kształcie mniejszych lub większych kółek.  Dzięki temu z lampy wydobywa się kilkanaście wiązek światła, co daje unikalny efekt świetlny na ścianie. Kolorowa oprawa wygląda świetnie w nowoczesnej kuchni.
Nieszablonowe wykorzystanie koloru prezentuje model Eusebi (cena 299 zł). Kulisty abażur tej wiszącej oprawy, na zewnątrz biały, wewnątrz wypełniony jest landrynkowym kolorem – żółtym, niebieskim i fioletowym.

zdjęcia Philips Massive

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.