Dobry pomysł na oświetlenie sufitu

Linia Philips SmartSpot to szeroka gama oświetlenia punktowego z wykorzystaniem diod LED, halogenów lub świetlówek.

Każda z lamp SmartSpot oparta jest na jednej z trzech najnowszych technologii oświetleniowych Philips, pozwalając na wybranie rozwiązania najbardziej odpowiedniego do naszych potrzeb:
1.    diody LED wysokiej mocy – ciepłe, białe światło, najnowsza technologia umożliwiająca najniższy pobór energii (poniżej 10 W) i najwyższą trwałość (20 000 godzin – 20 lat!)
2.    świetlówki – ciepłe, białe światło oszczędzające aż do 80% energii, duża trwałość – od 6 000 godzin
3.    energooszczędne halogeny – czyste, skrzące światło z możliwością regulacji jasności i kierunku strumienia.
W ofercie znajdują się między innymi:
Aluminiowe oczko (cena: 839 PLN) dające ciepłe, białe światło generowane z trzech diod LED, którego wiązka dociera w wybrane przez nas miejsce.
Kwadratowe oczka z diodami LED wysokiej mocy – szare (cena: 929 PLN) i białe (cena: 929 PLN). Dają wyraźny strumień światła, a umieszczone w rzędzie przyczyniają się do ciekawego efektu świetlnego na suficie.
Duże, owalne lampy panelowe, w których zostały zastosowane świetlówki Tornado (cena: 139 PLN). Wmontowane w te lampy świetlówki dają ciepłe, białe światło. Dodatkowym atutem modeli jest fakt, że ich pokrywa jest mocowana na magnesach, co w dużym stopniu ułatwia wymianę świetlówek w przyszłości.
Nowoczesna lampa halogenowa umieszczona w opływowej aluminiowej oprawie kosztuje 279 PLN. Jej atutem jest możliwość obracania, dzięki czemu wiązkę światła możemy skierować dokładnie tam, gdzie tego chcemy. Jest to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe do korytarza lub salonu.

zdjęcia Philips

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.