Strona główna » Kabina na kwadratowy i półokrągły brodzik

Kabina na kwadratowy i półokrągły brodzik

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dostępne w dwóch kształtach i wymiarach kabiny prysznicowe Fresh i Acord marki KOŁO to połączenie eleganckiego wnętrza z subtelnymi detalami. Dostępne z profilami w kolorach białym i srebrnym matowym skomponują się zarówno z ciemną, jak i jasną glazurą.

Kabina Fresh jest łatwa do utrzymania w czystości. Za sprawą odchylanych i wyjmowanych drzwi możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których najczęściej zbierają się nieczystości (zdjecie poniżej).
Kabina Akord marki KOŁO z drzwiami rozsuwanymi dostępna jest w dwóch wariantach: półokrągłym oraz kwadratowym. Ściankę boczną Akord możemy skompletować z czterema rodzajami drzwi wnękowych – rozsuwanymi, skrzydłowymi, Pivot lub Bifold.

Produkty z tej serii wykonane są ze szkła hartowanego przezroczystego i profili w kolorach: białym, srebrny półmat oraz srebrny połysk, w zależności od modelu. Ponadto kabinę półokrągłą możemy wybrać w wersji z powłoką Reflex KOŁO, która chroni powierzchnię szkła przed osadzaniem się kamienia i zanieczyszczeń.

W kabinach prysznicowych marki KOŁO Fresh zadbano o każdy detal, aby ich użytkowanie było komfortowe. Szczelność zapewnia uszczelka magnetyczna, która domyka drzwi, a regulacja profili przyściennych ułatwia jej montaż. Ponadto w kabinach Fresh zastosowano praktyczne i poręczne uchwyty wewnętrzne oraz zewnętrzne zapewniają wygodne użycie także wtedy, gdy mamy mokre dłonie.

Kabina prysznicowa Akord – cena od 1163 zł brutto.
Drzwi wnękowe do kompletowania ze ścianka boczną Akord – cena od 904 brutto.
Ścianka boczna Akord – cena od 576 zł brutto.
Kabina prysznicowa Fresh – cena od 964 zł brutto.

  Wanna czy brodzik? Co wybrać?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.