Strona główna » Wanna czy brodzik? Co wybrać?

Wanna czy brodzik? Co wybrać?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Co będzie lepsze – wanna czy kabina prysznicowa? Na jedno i drugie nie mamy miejsca. Marzy nam się kabina, ale mamy małe dzieci, które wygodniej kąpać w wannie. No i przepierki – w brodziku to przecież niemożliwe…

Decydując się na kabinę prysznicową wcale nie pozbawiamy maluchów przyjemności pluskania się w wodzie, a i przepierki nie muszą być problemem. Wystarczy zainstalować głęboki brodzik. Producenci oferują modele o różnej głębokości – nawet blisko 30 cm. Nie trzeba więcej, by wygodnie wykąpać małe dziecko (a tym bardziej namoczyć pranie). Warto też zdecydować się na brodzik z siedziskiem – takie rozwiązanie jest komfortowe nie tylko dla najmłodszych, ale także dla osób starszych, które w kąpieli lubią sobie wygodnie usiąść. Kupując brodzik, zwróćcie uwagę, by miał antypoślizgowe dno – będzie bezpieczniej.
Brodziki – także te głębokie – są dostępne w kilku wymiarach i kształtach – bez trudu więc znajdziecie brodzik idealny do waszej łazienki.
I jeszcze jedno: wybierając głębokość brodzika, trzeba pamiętać o tym, że pod dnem musi się zmieścić syfon, a więc po zamontowaniu wysokość brodzika będzie o 10-20 cm większa od jego głębokości.

Ceny – brodzik głęboki z siedziskiem, 1/4 koła, 80 x 80 cm, Ergo, Sanplast – 330 zł
Brodzik antypoślizgowy Eko Plus, 90 x 90 x 10cm, Sanplast, 250 zł

zdjęcia Sanplast

  Kolorowa kuchnia na wiosnę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.