Kabina bez brodzika

Coraz częściej kabina prysznicowa montowana jest bezpośrednio na podłodze bez tradycyjnego brodzika. To rozwiązanie modne, ale jednocześnie budzące wątpliwości czy na pewno jest wystarczające szczelne, czy woda nie dostanie się pod podłogę, czy nie rozleje się po całej łazience.

Kabiny bez brodzika stosuje się w publicznych pomieszczeniach sanitarnych, w hotelach, w łazienkach, z których korzystają ludzie starsi i niepełnosprawni. Cieszy się również rosnącą popularnością w domach prywatnych. Radaway, jako firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji eleganckich i funkcjonalnych kabin prysznicowych, nieustannie śledzi najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń łazienkowych.

Płyty prysznicowe
Radaway oferuje nowoczesne i funkcjonalne płyty prysznicowe i zapewnia o stuprocentowej szczelności proponowanych rozwiązań. Płyty prysznicowe posiadają wbudowany odpływ liniowy lub kratkę ściekową wyposażone w syfon o odpowiedniej przepustowości zużytej wody. Bryła płyt prysznicowych jest specjalnie wyprofilowana – delikatny spadek w stronę odpływu ułatwia prawidłowe ułożenie płytek zapewniając spływ wody w odpowiednim kierunku. Dzięki temu unikamy rozlewania się wody po całej podłodze łazienki, co często zdarza w przypadku nieprawidłowego wykonania spadku posadzki w strefie prysznicowej metodą tradycyjną.
Powierzchnia płyt prysznicowych pokryta jest wysokiej jakości matą izolacyjną, która zapewnia jej szczelność. Naddatek maty pozwala na ułożenie jej na ścianie oraz podłodze poza strefą prysznicową gwarantując stuprocentową hydroizolację.
Dodatkowym atutem proponowanego systemu jest szybki i prosty sposób montażu
W szerokiej palecie produktów znajdują się płyty półokrągłe, prostokątne i kwadratowe, z kratką odpływową bądź odpływem liniowym. W przypadku płyt prostokątnych z odpływem liniowym dostępne są wersje z odpływem umiejscowionym wzdłuż krótkiego lub długiego boku płyty. Do wyboru jest pięć wzorów rusztów oraz dwa rodzaje rynien dostosowanych do różnej grubości płytek. Jeśli jednak żadne ze standardowych rozwiązań nie spełni oczekiwań, Radaway wykonuje płyty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

zdjęcia www.radaway.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.