Strona główna » Wykładziny elastyczne – trendy na 2013 rok

Wykładziny elastyczne – trendy na 2013 rok

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ciemne, a wręcz czarne, bardzo kolorowe, ale i do złudzenia przypominające deski z różnych gatunków drewna. Wykładziny elastyczne to wybór niemal bez ograniczeń. Jaką ofertę szykują producenci na 2013 rok?

Producent wykładzin elestycznych, firma Tartkett wprowadza do swojej oferty nowy wzór w kolekcji Design 260 Graphic. Nowa koncepcja to ukłon w stronę, przyciągającej i fascynującej czerni. „Czerń – wyrazista, głęboka, w starożytności uznawana za symbol kobiecości i macierzyństwa, a zgodnie z feng-shui barwa odnosząca się do kariery, jest magiczna i pełna wdzięku. Chętnie wybieramy ją na królową naszej garderoby, rzadziej decydujemy się na nią urządzając wnętrze mieszkanie czy domu. Błąd!” – komentują projektanci firmy Tarkett. Nowoczesne wnętrza kochają czerń, więc odważmy się zaufać propozycjom designerów.
Taka wykładzina będzie doskonale wyglądała np. w łazience – w zestawieniu z bielą wanny, umywalki, sedesu. Ważne – wykładzina układana w łazience musi być na całej powierzchni dobrze przyklejona klejem, by woda nie dostała się pod wykładzinę.

W 2013 roku firma Tartkett wprowadza do swojej oferty wykładzin 10 energetycznych kolorów. Kolekcja Design 260 Wave to soczyste, pełne wyrazistości i pozytywnej energii barwy. Są symbolem nowoczesności, otwarcia na świat, pragnienia doświadczenia rzeczywistości. Wnętrza urządzone z wykorzystaniem takich kolorów, mają w sobie siłę, która przekłada się na użytkowników pomieszczeń. To idealne rozwiązanie np. do pokoi młodzieżowych.

Dla tych, którzy lubia naturalne kolory, stonowane, spokojne podłogi, Tarkett proponuje kolekcję wykładzin Design 260 – 6 nowych kolorów. Stonowane barwy, ciepła gama inspirowana naturą, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nowoczesność współistnieje ze stylem vintage. Czar wspomnień i klasycznego piękna, wzmocnione nutą żywszych odcieni w postaci dodatków, to rekomendacja dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na unikalne wnętrze.

zdjęcia Tarkett www.tarkett.com

  Dywany do pokoju dziecięcego

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.