Podłogi winylowe: panele lub płytki

Dywan w łazience, drewno przy kominku, cement w garderobie? Bogata kolekcja dekorów podłóg winylowych pomoże zaaranżować niepowtarzalne wnętrza. Podłoga winylowa pozwoli zrealizować różne pomysły domowników.

 

Wadą naturalnych materiałów – nawet najlepiej dobranych i w najwyższym gatunku jest – potrzeba ich regularnej pielęgnacji. By kamienne czy drewniane podłogi zachowały swój urok, należy o nie odpowiednio dbać. Jeżeli zależy nam na efekcie wizualnym i wygodzie użytkowania można wybrać podłogi winylowe. Takie podłogi wystarczy tylko myć.

Technologia w służbie wzornictwa 
Marka Floover stworzyła unikalne kolekcje wzorów imitujące naturalne materiały: kamień, płytki, cement, a także wiele kolorów i wzorów drewna. Wierzchnia warstwa płytek winylowych naśladuje nawet jego fakturę, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt zbliżony do prawdziwego materiału.

 A pod wzorem… 
Podłogi winylowe Floover dostępne są w dwóch podstawowych wersjach: na rdzeniu HDF ze zintegrowanym podkładem korkowym oraz w kolekcji SPLASH2O na rdzeniu z twardego PVC. Każdy z nich zapewnia  wyjątkowe właściwości użytkowe:korek izoluje termicznie i akustycznie, a PVC to gwarancja wodoodporności.
Podłogi występują w formie paneli oraz płytek. Panele winylowe Floover mają sporo cech wspólnych z panelami laminowanymi, jednakże jest to nowoczesne i udoskonalone rozwiązanie, które technologicznie przewyższa panele laminowane.
Ceny paneli w zależności od wzoru i rodzaju to 122-309 zł netto/m2
Ceny płytek w zależności od wzoru to 86-155 zł netto/m2

Trudno jest przekonać miłośników naturalnych materiałów do zmiany upodobań. Ci, którzy lubią otaczać się drewnem i kamieniem, są w stanie poświęcić swój czas i pracę, by je pielęgnować. Pozostałych podłogi winylowe mają szansę uwieść swoim nowoczesnym designem i możliwościami, ponieważ pozwalają  przełamać techniczną barierę i beztrosko zafundować sobie drewno lub dywan w łazience lub posiadać strukturę cementu,  która jednocześnie będzie cichą i ciepłą podłogą.

zdjęcia Kopp

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.