Strona główna » Chodniki w mieszkaniu – czyżby znów modne?

Chodniki w mieszkaniu – czyżby znów modne?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowoczesna wersja zapomnianych nieco chodników w mieszkaniu to maty podłogowe. Są nowością na polskim rynku. Maty Wash&Dry mają różne wzory, wymiary, nadają się do prania, także w pralce. Jako wycieraczki przy drzwiach, chodniki w kuchni, w pokoju…

Tkanina, z której wykonana jest mata nadaje się samodzielnego prania w domu, w zwykłej pralce po wcześniejszym wytrzepaniu. Podgumowanie to 100% kauczuku nitrylowego, który jest przyjazny dla środowiska, olejoodporny, trwały (trwałość ok. 10 lat) i odporny na pranie (średnio 400 prań).

Maty podłogowe Wash&Dry nadają się do pokoi, ale i kuchni oraz łazienek. Łatwo się je czyści, pierze, są antypoślizgowe, więc idealne szczególnie do łazienki. Mogą też zabepieczać podłogę w pokoju dziecka, są bowiem wykonane z antyalergicznych materiałów.  

Dzięki temu, że mają podłoże z naturalnej gumy, które jest trwałe i odporne na zginanie, mogą pełnić funkcję wycieraczki przed drzwiami do mieszkania. Taką matę łatwo wytrzepać z błota i brudu ulicznego, a co jakiś czas można ją uprać po prostu w pralce.

Maty mogą zastąpić dywany w pokoju dziennym. Możemy nimi wyodrębnić kącik jadalniany lub wypoczynkowy.  Największą bolączką wynikającą z posiadania dywanu jest trudność jego czyszczenia. Niewielkie maty nadające się do prania w zwykłej pralce to dobra alternatywa. Design mat powinien komponować się z całym wystrojem wnętrza, do wnętrz klasycznych odpowiednie będą wzory z motywami zwierzęcymi lub kwiatowymi, natomiast do nowoczesnego wystroju wzory abstrakcyjne, proste, nowoczesne.

Ceny mat w zależności od rozmiaru wahają się od 150 do 750 zł.
do kupienia na www.e-maty.pl

  Dbaj o podłogę - kup skuteczną wycieraczkę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.