Strona główna » Gumowe maty antypoślizgowe RubberPro

Gumowe maty antypoślizgowe RubberPro

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Gumwoe maty antypoślizgowe

Maty gumowe to gruba wykładzina wytworzona z gumy, dostępna w różnych kolorach, którą można dociąć do różnych rozmiarów. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz dzięki swojej powierzchni zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się. Jednym słowem zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Swoją popularność zawdzięczają szerokiemu zastosowaniu oraz łatwemu montażu. Dodatkowym ich plusem jest fakt, że nie wymagają szczególnej i wymagającej pielęgnacji.

Gumowe maty

Maty gumowe sprzedawane są w rolkach o różnej grubości. Zastosowanie mat jest na prawdę szerokie, gdyż są one uniwersalne.

Maty gumowe wykorzystywane są w:

 • zabezpieczaniu powierzchni W klubach fitness, boiskach, placach zabaw i siłowniach zewnętrznych,
 • windach,
 • samochodach (np. na podłogę jako wycieraczka lub jako podłoże bagażnika),
 • magazynach i halach produkcyjnych,
 • basenach i ośrodkach SPA.

Gumowe maty antypoślizgowe izolują od zimna, są odporne na promienie UV, czynniki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Posiadają dobrą elastyczność i niską ścieralność. Tłumią drgania i hałas powodowany przez drgania. Mogą służyć jako nośnik informacji. Na gumach możemy nanieść nadruk, dzięki czemu będą wyznaczały miejsce pracy czy przejście dla pieszych w magazynach i halach.

Mata gumowa występuje w różnych kolorach natomiast najpopularniejszym jest kolor czarny.

Maty gumowe antypoślizgowe

Na rynku znajdziemy wiele modeli i rodzajów gum antypoślizgowych. Strona internetowa, która oferuje szeroki wybór mat to sklep RubberPro.

Na ich stroni znajdziemy:

 • maty silikonowe (MVQ / VMQ) w kolorze czarnym, czerwonym, białym i transparentne,
 • fluorowe (FKM / FPM / VITON)
 • gumowe SBR,
 • gumowe NBR,
 • gumowe EPDM,
 • wykładziny i maty antypoślizgowe NBR.

Firma dostarcza maty gumowe gładkie.

Jedną z najbardziej popularnych to gumowa mata NBR, która wykonana jest z kauczuku butadienowo-akrylonitrylowego. Mata z tego materiału oporna jest na paliwa, niepalne ciecze hydrauliczne, niestężone alkohole, rozcieńczone kwasy i zasady, płyny hydrauliczne, oleje opałowe, oleje pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, oleje silnikowe czy smary. Maty NBR spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Kuchenka i zmywarka - czy mogą być obok siebie?

W ofercie RubberPro znajdziecie maty o różnych szerokościach sprzedawanych w rolkach. Rolkę możemy kupić całą jeśli jest taka potrzeba. Jeśli nie potrzebujemy całej rolki, produkt możemy kupić o dowolnej długości. Zamawiając jedną sztukę produktu otrzymujemy matę o rozmiarze jednego metra kwadratowego. Jeżeli potrzebujemy 2m² kupujemy dwie sztuki produktu i odpowiednio 3m² to trzy sztuki produktu i tak dalej. W jednej rolce produktu znajduje się do 12m² gumowej maty antypoślizgowej.

 

 

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.