Strona główna » Drewniane drzwi wewnętrzne

Drewniane drzwi wewnętrzne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Eleganckie pomieszczenia najczęściej wyposaża się w drzwi z litego drewna, nadają one wnętrzom wyjątkowy charakter. Są eleganckie i funkcjonalne oraz bardzo trwałe.

Ich zakup jest inwestycją na wiele pokoleń. Piękno naturalnego drewna doskonale komponuje się z każdym wnętrzem bez względu na to, czy wystrój jest klasyczny, czy też nowoczesny. Wzornictwo drewnianych drzwi wewnętrznych jest tak różnorodne, iż każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Istotne jest jednak, aby produkt wykonano z niezwykłą starannością podkreślającą naturalne walory materiału.
Firma BERTRAND posiada szeroką kolekcję takich drzwi. Ich ponadczasowe piękno jest rezultatem sprawdzonej przez wiele lat technologii produkcji oraz ręcznej pracy stolarzy nad detalami.
Drzwi firmy BERTRAND są wykonywane na indywidualne zamówienia, dlatego producent może dopasować do wymagań klientów wzór, kolor i dodatki.
Kunszt artystyczny pielęgnowany w firmie BERTRAND od 1969 roku jest bez wątpienia tym elementem, który pozwala na stworzenie niepowtarzalnego modelu Twoich drzwi.
www.bertrand.pl

  Stoppery - by nie trzaskały drzwi i okna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.