Strona główna » Stoppery – by nie trzaskały drzwi i okna

Stoppery – by nie trzaskały drzwi i okna

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Otwarte drzwi i okna to często i przeciąg. By zlikwidować problem trzaskających okien i drzwi firma Den Braven proponuje uniwersalny stopper o nazwie Stoppy. Chroni okna i drzwi przed nieoczekiwanym zamknięciem, ale jest też kolorową ozdobą.

Stoppy, nowy produkt z oferty firmy Den Braven, powstał z myślą o komfortowym oraz bezpiecznym wietrzeniu naszych wnętrz. Jest wykonany z elastycznej gumy i dopasowuje się do każdej szczeliny o szerokości od 1 do 9 cm,  dzięki  czemu może być stosowany w zabezpieczeniach wszelkiego rodzaju okien czy drzwi. Materiał, z którego wykonany jest stopper charakteryzuje się również wyjątkową odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz daje nam gwarancję, że w trakcie jego użytkowania uszkodzeniom nie ulegną ramy, framugi, ani podłoga.

Uniwersalny stopper Stoppy z oferty firmy Den Braven dostępny jest w dziesięciu wariantach kolorystycznych. Do wyboru mamy zatem kolor liliowy, pomarańczowy, żółty, biały, czerwony, czarny, niebieski, a także róż, miętową zieleń oraz wariant transparentny. Dzięki kształtowi przypominającemu łzę i ciekawym kolorom stopper jest też cieszącą oko, niebanalną ozdobą.  
Cena 14,99 zł  zobacz gdzie kupisz
www.denbraven.pl
zdjęcia Den Braven

  Modne drzwi do pokoju, czyli drewno i szkło

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.