Strona główna » Jazz w wersji Eco – czyli odkurzacze Samsung

Jazz w wersji Eco – czyli odkurzacze Samsung

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nie bez przyczyny motyle zdobią odkurzacze Samsung. Ekologiczny odkurzacz bezworkowy Jazz Eco Butterfly SC67G7 oraz workowy Cupid Eco Butterfly SC61E7 to kolejne produkty z linii Eco.

Dane mówią same za siebie. Stawiając na Jazz Eco Butterfly lub Cupid Eco Butterfly, można ograniczyć zużycie energii o 30 proc.! Oszczędzamy 7,2 kWh miesięcznie, czyli tyle, ile potrzeba, by włączać na 8 godzin dziennie żarówkę 30 W przez miesiąc, oglądać telewizor dodatkową godzinę każdego dnia lub włączać pralkę dodatkowo raz w tygodniu. Eco-logiczny wybór to także ograniczenie emisji dwutlenku węgla nawet o 4 kg rocznie. Jest to możliwe dzięki zmniejszeniu mocy odkurzacza (1400-1600W), przy zachowaniu jego mocy ssącej (350-360W).

Odkurzacz z motylkami jest w dwóch wersjach. Workowy Cupid Eco Butterfly oraz bezworkowy Jazz Eco Butterfly. Oba odkurzacze są wyposażone w filtr wylotowy Hepa 11, który wychwytuje cząsteczki kurzu i alergeny. Posiadają także zestaw trzech wymiennych końcówek i dwustopniową szczotkę Silencio Plus z przełącznikiem dywan/podłoga.

Oba modele kosztują 349 zł

zdjęcia Samsung

  Odkurzacz z wbudowaną szczotką do kurzu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.