Inteligentna pralka

Inteligentna pralka, która automatycznie dobiera wszystkie parametry prania – Indesit Moon SIXL 149 S to prosta obsługa i komfort użytkowania.

Jej cztery przyciski zaspokoją wszystkie potrzeby związane z praniem, a efektowny panel kontrolny pozwoli zaprogramować pranie zaledwie dwoma dotknięciami. Zapalające się kolejno diody informują na bieżąco o postępach cyklu, a specjalny sygnał dźwiękowy sygnalizuje jego zakończenie.

Kosztuje 1899 zł

Zwolennicy hurtowego prania dużych ilości odzieży docenią model Indesit WIXXE 127. Jest to urządzenie, które w jednym cyklu wypierze aż do 7kg załadunku. Natomiast Ci, którym szkoda jest czasu na rozwieszanie prania, z pewnością zaprzyjaźnią się z wyjątkowo skuteczną pralko-suszarką Indesit WIDXL 106. Bielizna będzie gotowa do prasowania lub schowania w szafie od razu po zakończeniu cyklu prania i suszenia. To doskonałe rozwiązanie dla zabieganych, którym brakuje czasu na rozwieszanie mokrych ubrań na suszarce.
zdjęcie Indesit


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.