Strona główna » Ekskluzywne kabiny prysznicowe Cesana

Ekskluzywne kabiny prysznicowe Cesana

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Znakomita jakość i doskonałe wzornictwo kabin Cesany cenione są wśród klientów i architektów, którzy szukają produktów z wyższej półki cenowej. Warto jednak wiedzieć, że ten włoski producent oferuje kompletny asortyment kabin prysznicowych do każdego typu zabudowy i w każdej grupie cenowej.

Czytelny podział oferty na linie (zielona, niebieska , czerwona) definiuje cenową przynależność produktów oraz porządkuje ich cechy użytkowe.

Linia zielona – produkty ekskluzywne

Charakteryzuje się innowacyjnością zarówno w dziedzinie technologii, jak i wzornictwa. W tej gamie produktów wyróżniają się kabiny z serii Logic ze specjalną kolumną umożliwiającą włączenie i kontrolowanie wypływu wody zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz kabiny.
Uwagę warto też zwrócić na kabinę Halfmoon, która jest znakomitą propozycją otwartego natrysku także w niewielkich łazienkach. Ergonomiczny kształt kabiny podkreśla specjalnie dla niej zaprojektowany brodzik z tekową wkładką, a wygodę korzystania z natrysku zapewnia poliuretanowe siedzisko. Najnowszym natryskiem w linii zielonej jest kabina Plano – ekskluzywna kabina przygotowana z 10 mm hartowanego szkła oraz okuć ze stali nierdzewnej. Tafle szkła konstrukcyjnie zintegrowane są z brodzikiem, co dodaje konstrukcji lekkości i elegancji. Plano dostępna jest w wersji: narożnej, asymetrycznej oraz jako tafla walk-in.
Kabiny z serii zielonej oferowane są z fabryczną powłoką zapobiegającą powstawaniu osadów.

Linia niebieska – średnio wysoka półka cenowa

To m.in. kabiny o nazwie Tecnostar. Stylistyka natrysków z tej serii oparta jest o duże powierzchnie szkła, wąskie profile i delikatne okucia. Minimalistyczny design kabin podkreśla wyrazista stylistyka geometrycznych uchwytów, która jest znakiem rozpoznawczym całej serii. Z użytkowego punktu widzenia istotne jest to, że hartowane 8 mm tafle szkła o wysokości 200 cm, w dolnej części zabezpieczone są specjalnym profilem ze stali nierdzewnej, dzięki czemu mogą być montowane bez brodzika. W ofercie dostępna jest gama kabin narożnych, tafla walk-in oraz drzwi do zabudowy wnęki.

Linia czerwona – kabiny ekonomiczne

Flagowymi produktami w linii czerwonej (asortyment kabin ekonomicznych) są natryski o nazwach Tecnoglass i Tecnolight. Cechą wspólną produktów z obu rodzin jest materiał – 6 mm szkło hartowane, oraz barwy z profili: srebro naturalne i biały europejski. Natryski charakteryzują się prostym i funkcjonalnym wzornictwem oraz bogatym asortymentem kształtów i rozwiązań użytkowych – są tu kabiny rozsuwane, składane, odwracalne, a także szeroka oferta drzwi prysznicowych. Konstrukcje kabin są lekkie i funkcjonalne, a wzornictwo proste i estetyczne.

  Kabina walk-in, czyli kabina bez brodzika

www.coram.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.