Strona główna » Automatyczny odkurzacz – robot, który sprząta sam

Automatyczny odkurzacz – robot, który sprząta sam

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Odkurzacza NaviBot został ulepszony. Dzięki inteligentnej nawigacji model CornerClean (VR10F71) odkurza dokładnie i wydajnie. Nowy NaviBot firmy Samsung nie przegapi kurzu i wyczyści całe mieszkanie, wejdzie w rogi mieszkania i pod meble. Sam wie gdzie jechać i jakie funkcje włączyć. Tworzy mapę naszego domu…

Klienci oczekują, że odkurzacz-robot w pełni zastąpi ich przy sprzątaniu podłóg i dywanów – wyjaśnia BK Yoon, Szef Pionu Elektroniki Użytkowej w Samsung Electronics. – Teraz będą usatysfakcjonowani. NaviBot CornerClean bez problemu przemieszcza się po domu, wykorzystując innowacyjne funkcje sprzątania.

Szczotka POP-OUT™ gwarantuje dokładne odkurzanie w narożnikach
Dotychczas zdarzało się, że po takim sprzątaniu trzeba dodatkowo zamieść kurz w trudnodostępnych miejscach, takich jak narożniki. NaviBot CornerClean korzysta ze specjalnych szczotek, które dokładnie odkurzają także w trudnodostępnych miejscach. Odkurzacz NaviBot wyczuwa, kiedy zbliża się do narożnika i uruchamia odpowiednie szczotki, które dokładnie wymiatają kurz. 

Najnowsze technologie i czujniki
NaviBot tworzy wirtualną mapę domu i sam pilnuje ładowania baterii, dlatego nie wymaga żadnego wysiłku ani działania ze strony użytkownika. W przypadku rozładowania baterii urządzenie automatycznie powraca do stacji dokującej. Jeśli cykl sprzątania nie został wcześniej zakończony, po doładowaniu NaviBot wznawia pracę w ostatniej lokalizacji.
System Visionary Mapping™ Plus został wyposażony w zintegrowaną kamerę, która rejestruje 15 zdjęć na sekundę, tworząc na ich podstawie mapę domu. Nowoczesne czujniki powodują, że urządzenie reaguje na obecność przeszkód, kabli i innych przedmiotów, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o rzeczy znajdujące się na drodze odkurzacza.

Technologia Virtual Guard™

NaviBot nie stanowi zagrożenia dla zwierząt domowych ani delikatnych, wartościowych przedmiotów. Dzieki technologii Virtual Guard™ użytkownicy mogą wyznaczyć strefy podlegające szczególnej ochronie, a NaviBot nie przekroczy ich granic.

Program odkurzania dywanów i podłóg
NaviBot automatyczne dostosowuje moc odkurzania w zależności od typu podłoża, po którym się porusza. Na dywanie pracuje z większą mocą niż na twardych podłogach, dzięki temu odkurzanie jest zawsze równie skuteczne.

  Mycie podłóg z AquaTrio - odkurza, myje, suszy

Cichy i samodzielny
NaviBot jest jednym z najcichszych dostępnych na rynku, więc raczej nie przeszkadza np. w rozmowie. Ale można też zaprogramować go tak, aby odkurzał wtedy, gdy lokatorzy są poza domem.

zdjęcia Samsung

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.