Strona główna » Mycie podłóg z AquaTrio – odkurza, myje, suszy

Mycie podłóg z AquaTrio – odkurza, myje, suszy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Philips proponuje urządzenie AquaTrio, które jednocześnie odkurza, myje i suszy twarde podłogi, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry dokładnie usuwają brud, plamy i rozlane płyny za jednym pociągnięciem.

Dzięki technologii Triple-Acceleration urządzenie wykonuje jednocześnie trzy czynności: Odkurzanie cykloniczne — skuteczne zasysanie kurzu i luźnych cząsteczek brudu; Mycie mopem — pierwsza szczotka, obracając się, skutecznie usuwa plamy i rozlane płyny; Suszenie — druga szczotka obracając się, wchłania pozostałą wodę, skracając jednocześnie czas suszenia.
Philips AquaTrio to urządzenie, którego nie trzeba czyścić po każdym użyciu, ponieważ robi to samo. Wystarczy je ustawić na specjalnie opracowanej podstawce do spłukiwania, wlać filiżankę wody z kranu i włączyć na kilka sekund.

Technologia Triple-Acceleration gwarantuje doskonałe efekty
• Podłoga schnie do 50% szybciej
* Stała moc czyszczenia
• Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę
• Szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy
Idealny do wszystkich twardych podłóg – podłogi drewniane, parkiety, podłogi laminowane, winylowe, ceramiczne, wykonane z naturalnego kamienia itd.
• Skuteczne działanie z ciepłą bądź zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez
• Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²
• Wskaźnik informujący o napełnieniu zbiornika brudnej wody lub opróżnieniu zbiornika czystej wody
• Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania
• Oszczędność do 50% energii. Oszczędność do 70% wody

Delikatne szczotki o dużej mocy wykonane z mikrofibry gwarantują 6700 obr./min, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia dzięki przystosowywaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin. Szczotki czyszczą się same podczas pracy dzięki stałemu płukaniu czystą wodą oraz siłom odśrodkowym, które spychają brud i wodę zbieraną z podłogi z włókien do zbiornika na brudną wodę. Aby uzyskać optymalną wydajność czyszczenia, należy wymieniać szczotki AquaTrio co 6 miesięcy.
Rekomendowana cena detaliczna wynosi 2039 zł
zdjęcia Philips

  Żelazko Philips z parą, ale bez pokręteł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.