Strona główna » Hello Kity na panelach do pokoi dziecięcych

Od marca 2012 r. w salonach RuckZuck dostępne będą panele podłogowe w oryginalne, bajkowe wzory z kolekcji Hello Kitty i seria Kids z kolekcji Joy. Dziecięce pokoje to dziś wyzwanie dla architektów wnętrz, producentów mebli, a przede wszystkim dla rodziców.
 
Ogrom otaczających nas barw, zabawek i akcesoriów sprawia, że wyczynem staje się urządzenie pokoju malucha ze smakiem i jednocześnie w sposób ciekawy dla dziecka – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Oferowane przez nas kolekcje paneli podłogowych o bajkowych wzorach, pomogą stworzyć ciepłą atmosferę oraz co ważne, rozwijać wyobraźnię naszych pociech.

Wzory paneli podłogowych Hello Kitty i Kids firmy Classen zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich fanach bajkowych postaci, szczególnie dzieci. Pierwszy z nich to linia dedykowana miłośnikom najbardziej znanej bohaterki japońskich kreskówek, Hello Kitty. Opakowanie zawiera sześć szerokich desek z dekorami kotki, panel z kwiatem hawajskim i ze wzorem w tle. Optymalnie jest bowiem panele z tej kolekcji układać naprzemiennie (wzór Hello Kitty i panel z wzorem w tle).

Wzór Kids to deski z kolorowymi rysunkowymi postaciami
. Panele zdobią pieski, kotki, kurczaczki, owieczki i kwiatki, ale też pojedyncze angielskie słowa i zwroty (sleep well, home sweet home, play with me, cheese), dzięki czemu podłoga w naszych domach może mieć również walor edukacyjny. Podobnie jak w przypadku kolekcji Hello Kitty, w opakowaniu paneli (8 sztuk) znajdziemy deski bez wzoru.

– Takie rozwiązanie sprawi również, że podłoga będzie interesująca dla naszych pociech, a my nie będziemy mieć kłopotu z dopasowaniem do nich pozostałych mebli – dodaje Katarzyna Śliwińska.
 
Podłogi o bajkowych wzorach dzięki swojej grubości (8 mm) oraz wysokiej klasie ścieralności (AC4) są wyjątkowo wytrzymałe. Kolejną zaletą jest ich gładka struktura, która ułatwia zachowanie czystości, a także łatwy i szybki sposób montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.
   
Panele Hello Kitty oraz Kids to jedne z nowości prezentowanych na targach Budma 2012 w Poznaniu.

Sprzedaż a salonach Ruck Zuck www.ruckzuck.pl

zdjęcia Classen

  Panele, które wyglądają jak ceramiczne kafle

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.