Strona główna » Zelmer wprowadza odkurzacz pionowy 2 w 1

Zelmer wprowadza odkurzacz pionowy 2 w 1

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zelmer prezentuje bezprzewodowy, bezworkowy odkurzacz pionowy. Wyposażony w zasilanie akumulatorowe umożliwia swobodne przemieszczanie się po sprzątanych pomieszczeniach, bez martwienia się o ciągnący się za odkurzaczem kabel.

Zastosowane akumulatory pozwalają na 20-30 minut nieprzerwanej pracy. Czas ładowania 6-7 godzin. Elegancki wygląd odkurzacza sprawia, że może być on przechowywany w dowolnym miejscu mieszkania i jest zawsze pod ręką. Wyposażony w składaną rączkę oraz akcesoria przechowywane w bazie, daje również możliwość łatwego przechowywania np. w szafie.
Odkurzacz VC 1200 CITO to nie tylko odkurzacz pionowy do odkurzania podłóg czy dywanów, ale również mały odkurzacz ręczny. Po odłączeniu od głównego korpusu, daje on możliwość łatwego zebrania okruchów ze stołu, odkurzenia mebli oraz wnętrza samochodu.

Skuteczne odkurzanie
Dzięki ruchomej elektroszczotce odkurzacz doskonale sobie radzi z trudniejszymi zabrudzeniami, zebraniem sierści z dywanu czy manewrowaniem pomiędzy meblami. Dołączone wyposażenie w postaci szczotki 3 w 1, składającej się ze ssawki szczelinowej, ssawki małej i szczotki-nakładki na małą ssawkę sprawia, że możemy szybko odkurzyć zakamarki fotela, kanapę lub meble.
Odkurzacz posiada funkcję parkowania – możemy go postawić w pozycji pionowej i będzie stał bez podpierania i bez potrzeby umieszczania w bazie.

Bez worków
Zastosowana w urządzeniu cykloniczna siła wirowania oddziela cząsteczki kurzu z przepływającego przez odkurzacz powietrza i umieszcza je w pojemniku. Pojemnik bardzo łatwo wyczyścić z nagromadzonego kurzu. Wystarczy wyjąć zbiornik z pomocą przycisku, odchylić pokrywkę i wysypać brud. Odkurzacz ma filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air filter) zatrzymujący zanieczyszczenia powyżej 0,3 mikrona, takie jak bakterie, grzyby i roztocza.
Odkurzacz jest lekki i poręczny – może być używany zarówno przez osoby młode, jak i te w starszym wieku, np. mające problem ze schylaniem się.

• Odkurzacz bezprzewodowy pionowy VC1200 CITO
• Bezworkowy odkurzacz cyklonowy 2 w 1: podłogowy i ręczny
• pojemność zbiornika na kurz 0,5 litra
• elektroszczotka
• akcesoria 3 w 1 umieszczone w bazie
• zmywalny filtr HEPA
• długi czas pracy i szybkie ładowanie
sugerowana cena detaliczna 499 zł

www.zelmer.pl

  Sam odkurza i... robi 30 zdjęć na sekundę!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.