Strona główna » Wanna czy prysznic: parawany nawannowe

Wanna czy prysznic: parawany nawannowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Parawany nawannowe to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają wygodę jaką daje prysznic, ale jednocześnie nie chcą zrezygnować z relaksujących kąpieli w wannie. Aquaform oferuje parawany w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach.

 

Wanna z parawanem

Takie rozwiązanie daje więcej możliwości. Dzięki parawanowi nie musimy rezygnować z szybkich
i wygodnych kąpieli pod prysznicem. W zależności od rozmiaru wanny możemy wybrać odpowiedni parawan nawannowy – z jednym, dwoma, trzema lub pięcioma skrzydłami. Parawany nawannowe Aquaform są trwałe i wykonane z nowoczesnych materiałów. Wyglądają elegancko, estetycznie i nie ograniczają przestrzeni, ponieważ można je łatwo złożyć.

Wielkość parawanów nawannowych

Aquaform ma w swojej ofercie cztery linie parawanów nawannowych: Standard 1 i 3, Modern 1, 2
i 3, Novum 5 i 7 oraz Deli. Cyfry oznaczają ilość skrzydeł parawanu. Wszystkie parawany oprócz modelu Deli składane są harmonijkowo. Deli to parawan z jednym skrzydłem, składany na ścianę do środka wanny. Parawany Modern 1 i Standard 1 to także parawany z jednym skrzydłem i również składane są na ścianę do środka wanny. Montuje się je do wanien prostokątnych. Do wanien półokrągłych przystosowane są parawany z kilkoma skrzydłami.

 

 

Parawany Novum – do wanien asymetrycznych

5- i 7-skrzydłowe parawany Novum są przystosowane do każdego typu wanny, jednak są idealnym rozwiązaniem do wanien asymetrycznych. Wąskie skrzydła mają po 24,5 cm, są składane harmonijkowo i dostosowują się do rantu wanny. Całkowita szerokość parawanu Novum 5 to ok. 120 cm, natomiast jego wysokość wynosi 140 cm. Szerokość parawanu Novum 7 wynosi aż 166 cm. Obydwa można z łatwością zamknąć w taki sposób, że całkowicie zagrodzimy miejsce kąpieli. Linia Novum to białe profile i szyba polistyrenowa.

  Elektroniczna armatura w wannie

Parawany Aquaform z bezpiecznego szkła

Parawany nawannowe Modern oraz Deli wykonane są z bezpiecznego szkła, o wysokiej trwałości. Elementy, dzięki którym składamy parawan na ścianę, gdy nie jest potrzebny, obracają się o 360 stopni. Parawan można dostosować do kształtu wanny dzięki ściankom, które obracają się w obie strony. Dodatkowym rozwiązaniem linii Deli, jest podnoszący zawias, który chroni zarówno parawan, jak i wannę przed otarciami. Przy otwieraniu i zamykaniu skrzydło parawanu unosi się i nie ociera o wannę.

Ceny parawanów nawannowych Aquaform:

Linia Deli: 798 zł
Linia Standard: od 159 do 307 zł (w zależności od ilości skrzydeł i kolorystyki profili)
Linia Modern: od 319 do 921 zł (w zależności od ilości skrzydeł i kolorystyki profili)
Linia Novum: od 614 do 737 zł (w zależności od ilości skrzydeł)

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.