Strona główna » Nowy materiał na wanny i brodziki Quaryl

Nowy materiał na wanny i brodziki Quaryl

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wanny i brodziki z Quarylu® to produkty firmy Villeroy & Boch. Quaryl® to połączenie skały kwarcytowej i żywic akrylowych, które razem tworzą materiał o wyjątkowych właściwościach.

Wanna czy brodzik do łazienki powinny być wykonane z materiału, jaki pozwoli im nadać ciekawy, a przy tym wygodny kształt, będzie ciepły w dotyku i bezpieczny. Quaryl® to połączenie skały kwarcytowej i żywic akrylowych. Mieszanka jest bardzo wytrzymała, odporna na odpryski i zarysowania, twarda jak kryształ i bardzo plastyczna podczas formowania. Co więcej Quaryl® bardzo łatwo utrzymać w czystości. I – co najważniejsze z punktu widzenia użytkownika – tworzywo jest bardzo przyjemne w dotyku i pomaga utrzymać ciepło wody.

Długa kąpiel w wannie

Prostokątne i owalne, wolno stojące i narożne, okrągłe i o specjalnym kształcie – Villeroy & Boch oferuje wanny, które będą pasowały do każdej łazienki. Miłośnikom prostoty przypadnie do gustu model Squaro Edge 12 dostępny w ponad 200 kolorach obudowy.

Wanna SQUARO EDGE w czerwonej obudowie. Producent Villeroy & Boch

Z kolei wanna Finion w wersji wolno stojącej może zostać wyposażona w sterowane pilotem oświetlenie. Wielbiciele klasycznych łazienek polubią owalną Aveo New Generation. Zaś narożny okrągły LuXXus, jak sama nazwa wskazuje, jest synonimem luksusu i relaksu. Duża, bo o wymiarach 145 x 145 cm wanna, może być wyposażona nie tylko w system hydromasażu, ale i system nagłaśniający ViSound firmy Villeroy & Boch. ViSound składa się z czterech przetworników dźwięku, które wannę zamieniają w… głośnik – brzmienie rozchodzi się w wannie jak w komorze rezonansowej.

Szybki gorący prysznic

Kabina typu walk-in z brodzikiem NATURE LIGHT

Brodziki z Quarylu® jest dostępny w różnych rozmiarach i pięciu wersjach kolorystycznych. Brodziki z kolekcji Squaro i Squaro Infinity to piękno i elegancja prostoty; z kolei Futurion uwodzi funkcjonalnością. Wszystkie brodziki charakteryzują się wysoką przepustowością odpływu, a dzięki zastosowaniu Quarylu® chronią przed poślizgiem i upadkiem.

Zdjęcia Villeroy & Boch

  Ogrzewanie podłogowe – fakty i mity

Może Cię zainteresować: