Strona główna » Wanny z hydromasażem – jak to działa

Wanny z hydromasażem – jak to działa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dzięki programom hydromasażu zabiegi poprawiające kondycję mięśni, skóry, relaksujące są dostępne w zaciszu domowej łazienki. Kąpiąc się w wannie, uruchamiamy jeden z programów hydromasażu – wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

Program hydromasażu powinien być dostosowany do naszych potrzeb. Każdy człowiek z uwagi na wykonywany zawód potrzebuje nieco innego rodzaju odnowy biologicznej. Z myślą o indywidualnych życzeniach klientów Roca oferuje wanny z hydromasażem, które wyposażone są w innowacyjną technologię Roca Effects.

SkinBeauty – hydromasaż na co dzień

Zadaniem hydromasażu SkinBeauty, który trwa 15 minut jest przede wszystkim modelowanie sylwetki i poprawienie kondycji skóry (staje się gładka, nawilżona). Program usuwa obumarły naskórek, a poprzez otwarcie porów przyśpiesza jego regenerację, ułatwiając wprowadzenie substancji odżywczych, pielęgnacyjnych czy leczniczych.

Zaczyna się od masażu wodnego o narastającej sile, który rozluźnia mięśnie. Następnie załącza się masaż powietrzny z ozonowaniem, który poprawia ukrwienie skóry, napina ją i ujędrnia, przynosząc trwały efekt spłycenia zmarszczek, redukcji cellulitu oraz zmniejszenia rozstępów. Dodatkowo działanie hydromasażu wspierane jest przez oświetlenie, które początkowo przechodzi od łagodnego fioletu do pobudzającej czerwieni.

W kolejnym etapie kąpiel perełkowa (masaż powietrzny) przechodzi w tryb modulowany. Oświetlenie zmienia wtedy kolor na żółty o działaniu witalizującym. Na koniec oba rodzaje masażu wchodzą w tryb stały, a barwa światła staje się niebieska, co sprzyja z kolei odprężeniu.

ProRelaxation – masaż powietrzny i wodny

Taka 10-minutowa stymulująca kąpiel przywraca harmonię ciała i umysłu. Pierwszym etapem programu jest masaż powietrzny o stałej, wysokiej intensywności. Po chwili jego działanie zostaje wzmocnione silnym masażem wodnym. W efekcie tego napięte mięśnie rozluźniają się. Natomiast dzięki niebieskiemu oświetleniu umysł wchodzi w sta relaksacji.

Następnie masaż wodny ustaje, a kąpiel perełkowa przechodzi w tryb modulowany, stając się mniej intensywna. Światło staje się zielone, co pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i równowagę. Później uruchamia się rozluźniający masaż wodny, który zanika wraz ze zmianą światła na barwę żółtą o działaniu witalizującym. Na koniec hydromasaż wodny i powietrzny wchodzą w tryb stały. Towarzyszy im pomarańczowe oświetlenie, które przywraca chęć do życia po wyjściu z kąpieli.

  Supermasaż wodą i powietrzem

BodyRegeneration – siły witalne, sprawności mięśni i stawów

Program rozpoczyna się modulowanym masażem powietrznym oraz wodnym o średnim natężeniu. Towarzyszy im czerwone światło, które ma pobudzić organizm do intensywnej regeneracji. Następne rośnie siła obu masaży, a wodny przechodzi dodatkowo w tryb pulsacyjny, który imituje ruchy masażysty.

Różnobarwne, szybko zmieniające się oświetlenie pobudza krążenie krwi. Po krótkim seansie przychodzi czas na łagodne zmiany kolorystyczne, które ułatwiają rozluźnienie mięśni. Gdy światło przybiera przywracający siły witalne kolor żółty, masaż wchodzi w tryb sinusoidalny, a siła masażu wodnego zostaje ustalona na wysokim poziomie. Na koniec światło przybiera odcień energetyzującej pomarańczy.

Fot. Roca

Może Cię zainteresować: