Strona główna » Supermasaż wodą i powietrzem

Supermasaż wodą i powietrzem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W ofercie POOLSPA jest system hydromasażu TITANIUM SPORT, czyli najnowocześniejszy system stosowany w wannach domowych oferujący zarówno masaż wodny, jak i powietrzny.

Elektroniczna, 6-stopniowa regulacja masażu powietrznego oraz funkcja TURBO do przełączanie masażu powietrznego na dysze masażu wodnego, umożliwią maksymalne dotlenienie oraz ujędrnienie skóry.

Dodatkowo TITANIUM SPORT ma ozonator, który zwiększa efektywność masażu perełkowego poprzez ozonowanie powietrza. Ozon przynosi wspaniałe rezultaty w usuwaniu rozstępów, cellulitu i zmarszczek. Dotlenia skórę, poprawia jej koloryt, przynosi dobre wyniki w leczeniu żylaków, czy chorób skóry. Wspomaga pracę układu krążenia. Ma także działanie bakteriobójcze, co w praktyce oznacza łatwe utrzymanie wanny z hydromasażem i jej urządzeń w higienie.

W TITANIUM SPORT zainstalowano również zestaw oświetlenia. W zależności od nastroju możemy wybrać jedną z pięciu barw, z których każda działa w inny sposób na nasze samopoczucie.

Z systemem TITANIUM SPORT oferowane są wszystkie wanny z oferty POOLSPA, w tym także najnowsze w kolekcji: NICOLE, LINEA, WINDSOR, LAURA, FANTASY czy SIDNEY. Wanna z tym systemem kosztuje 11 000 – 12 000 zł.

Zdjęcia Poolspa

  Hydromasaż w dobrej cenie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.