Strona główna » Hydromasaż w dobrej cenie

Hydromasaż w dobrej cenie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Hydromasaż wbrew powszechnie panującym opiniom nie musi być kosztowaną inwestycją. Wanny z hydromasażem z najnowszej linii Klio firmy POOLSPA dostępne są już od 2550 zł.

Ciepła woda i rytmiczny masaż rozszerzając naczynia krwionośne, przyspieszają krążenie krwi oraz stymulują wydzielanie endorfin, powodując przyjemne uczucie błogości. Dzięki temu zmęczone mięśnie i nadwyrężone tkanki wypoczywają, co z kolei przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w naszym ciele.

Hydromasaż uśmierza bóle kręgosłupa, stawów, łagodzi niektóre z objawów cukrzycy, a także leczy migrenę i bezsenność. Ponadto łagodzi dolegliwości spowodowane przez naderwania ścięgien, zwichnięcia, nadmierne forsowanie mięśni i przyspiesza ich odnowę po męczących treningach. Hydroterapia ma także doskonałe właściwości kosmetyczne. Masaż wodny nawilża, dotlenia i wygładza cerę.

Firma POOLSPA wprowadziła na rynek wanny serii Klio z prostymi systemami hydromasażu w atrakcyjnych cenach. Wykonane są z akrylu sanitarnego oferowanego tu w dwóch kolorach: white (czysta biel) i eurowhite (biel kremowa).

Do wyboru mamy wanny prostokątne w rozmiarach: 120×70, 140×70, 150×70, 160×70, 170×70 cm oraz wanny narożne: asymetryczną 150×100 i symetryczną 137×137 cm.

Cztery z nich (prostokątne 160×70, 170×70, asymetryczna i symetryczna) dostępne są w jednym z dwóch systemów hydromasażu BG1 i BG2.

Wanna w pierwszej wersji wyposażona w masaż wodny posiada 10 dysz: stałe na plecy (4 szt.) i stopy (2 szt.) oraz regulowane (po 2 na każdym boku) z możliwością ustawienia kierunku strumienia.

Drugi system (BG2) wzbogacono masażem powietrznym z automatycznie osuszanymi kanałami powietrznymi. Po każdej kąpieli, opróżniona wanna samoczynnie włącza na 2-3 min. osuszanie, w celu pozbycia się resztek wody z systemu. Dzięki temu wannę łatwiej jest utrzymać w czystości.

Ceny wanien KLIO z hydromasażem:

  • od 2550 zł do 4871 zł
  Pod prysznicem - deszcz z 97 dysz...

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.