Strona główna » Termosy do napojów, kubki termiczne

Termosy do napojów, kubki termiczne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Szczególnie w upalne dni miło będzie wypić chłodny sok czy wodę. Specjalne torby termiczne z długimi uszami pozwolą na łatwe i wygodne przenoszenie żywności.

Termosy do napojów

Do przechowania napojów warto wybrać termosy stalowe z podwójną ścianką ze stali nierdzewnej, izolowanej próżniowo i antypoślizgową częścią wykonaną z tworzywa sztucznego. Posiadają one wygodne, automatycznie wkręcane korki oraz nakręcane kubki ze stali nierdzewnej izolowane plastikowymi wkładkami, które zapewniają dłuższe utrzymanie ciepła napoju, a także chronią ręce przed poparzeniem.

Możemy też zaopatrzyć się w lekkie i komfortowe w użyciu termosy plastikowe ze szklanym wkładem. Podwójna ścianka wkładu izolowana jest próżniowo. Zapewnia to doskonałą izolację termiczną i pozwala utrzymać właściwą temperaturę napoju przez wiele godzin. Termosy posiadają praktyczne kubki oraz ergonomiczne rączki. Dostępne w kilku kolorach i rozmiarach będą odpowiednie dla każdego podróżnika – również tego całkiem małego, któremu termos z ciepłą owocową herbatką towarzyszyć może także po zakończeniu wakacji.

Kubki termiczne

Niezwykle praktyczne kubki termiczne mogą być, podobnie jak termosy, wykorzystywane nie tylko podczas wędrówek, ale także każdego dnia i o każdej porze roku – kiedy na przykład nie zdążymy wypić porannej kawy lub w czasie zimnych, deszczowych dni w drodze do pracy chcemy po prostu rozgrzać się pyszną herbatą z przyprawami korzennymi i miodem.

Do kupienia na: www.galicja.debica.pl lub www.sklepgalicja.pl

  Sokowirówka Philips Avance, czyli sok prosto do szklanki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.