Strona główna » Grzejnik do małych łazienek; narożny Flexi

Grzejnik do małych łazienek; narożny Flexi

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Grzejnik do małych łazienek Flexi firmy Enix to innowacyjny produkt, który ze względu na swoją elastyczność daje wiele możliwości aranżacji wnętrza. Doskonale wpasowuje się w każdy kąt – zastosowane wężyki wodne pozwalają na montaż w różnych konfiguracjach.

Grzejnik płaski lub narożny

Flexi może być grzejnikiem płaskim (zamontowanym typowo na ścianie) lub narożnym – można go zamontować w kątach wewnętrznych i zewnętrznych. To drugie rozwiązanie może być bardzo praktyczne w małych łazienkach.Jest to nowoczesny kaloryfer do małych łazienek, odwracalny, o ciekawej konstrukcji, do którego można zamontować grzałkę elektryczną.

To oznacza że jest to grzejnik, który może ogrzewać łazienkę i w zimie, i w lecie w razie potrzeby. Podłącza się go do instalacji wodnej, ale dodatkowo można zamontować w nim grzałke elektryczną. Kiedy poza sezonem grzewczym w łazience będzie zbyt wilgotno, będziemy chcieli wysuszyć ręczniki czy drobne pranie, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu, by stało się źródłem ciepła.

Grzejnik do małych łazienek Flexi może być wykonany w jednym kolorze, ale można też wybrać dwa różne kolory i je połączyć.

Wymiary grzejnika: szer./wys./głęb. 674 mm/1375 mm/64-69 mm
Moc (75/65/20C) 197

www.enix.pl

  Grzejnik z dmuchawą - awaryjne ogrzewanie do łazienki lub kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.