Strona główna » Sokowirówka Philips Avance, czyli sok prosto do szklanki

Sokowirówka Philips Avance, czyli sok prosto do szklanki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sokowirówka Avance Collection pomoże dostarczyć codziennej porcji cennych witamin. Z jej pomocą wyciśniesz sok z owoców i warzyw niemal do ostatniej kropelki! Prostota obsługi i łatwość czyszczenia to jej dodatkowe zalety.

Soki z sokowirówki to codzienna przyjemność oraz zdrowie dla całej rodziny. To  urządzenie wyciska maksimum soku ze wszystkich owoców i warzyw – nawet do 2,5 litra  za jednym razem. Bardzo duży otwór na produkty pozwala wrzucać je w całości (np. marchewki, buraki, jabłka), a dzięki dwóm ustawieniom prędkości oraz mocy 800 W upora się zarówno z miękkimi, jak i twardymi owocami i warzywami. Specjalny dziobek pozwala wyciskać sok prosto do szklanki.
Sokowirówka Avance HR1870/00 posiada dodatkowo nakładkę do wyciskania cytrusów, dzięki czemu można przygotować świeży, domowy sok pomarańczowy czy grejfrutowy. Obrotowy mechanizm wykorzystuje optymalną prędkość umożliwiającą szybkie i łatwe wyciśnięcie soku. Co ważne, nie trzeba siłą dociskać owoców.
Łatwe mycie
Montaż wszystkich części jest prosty i szybki, co jest niewątpliwą zaletą sokowirówki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów urządzenie niełatwo ulega zabrudzeniu. Sitko zostało tak skonstruowane, że miąższ nie utyka w siateczce – wystarczy umyć je gąbką, aby pozbyć się najdrobniejszych resztek.
Cały miąższ zbiera się w jednym miejscu, którym jest specjalny  pojemnik na miąższ. Oznacza to, że nie trzeba wydobywać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie zapewniają łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Wszystkie zdejmowane elementy można myć w zmywarce.                   

Rekomendowana cena detaliczna sokowirówki Philips Avance Collection wynosi 839 zł.
zdjęcia Philips

  Czajnik Philips z regulowaną temperaturą

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.