Strona główna » Granitowe zlewozmywaki do kuchni w stylu greckim

Granitowe zlewozmywaki do kuchni w stylu greckim

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Polka i Zorba to linie granitowych zlewozmywaków Deante. Ich design łączący w sobie elegancką prostotę z funkcjonalnością, doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych kuchniach.

To zlewy granitowe – trwałość tego materiału sprawia, że produkty są odporne na zarysowania i przebarwienia, a także wysokie i niskie temperatury, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas zmywania, gotowania i innych prac kuchennych.

W linii Polka, obok dostępnego do tej pory zlewozmywaka 1-komorowego z ociekaczem, pojawił się zlew 1,5-komorowy. Dodatkowa, mniejsza komora jest idealna do płukania warzyw i owoców, a także do oddzielnego zmywania delikatniejszych lub drobniejszych naczyń, jak kieliszki do wina czy sztućce. Zlewy Polka dostępne są w dwóch kolorach – piaskowym i grafitowym, co umożliwia łatwe dopasowanie zlewozmywaka do każdego wnętrza.
Do tych zlewów pasują baterie kuchenne z linii Pepe, wśród których wybrać można wersję klasyczną lub z wyciąganą wylewką ułatwiającą opłukanie dodatkowej komory. Gwarancja – na zlewozmywaki producent daje 10-letnią gwarancję, zaś na baterie 7-letnią.

Nowe zlewozmywaki pojawiły się w serii Zorba. Oprócz zlewozmywaka 1-komorowego z ociekaczem, dostępne są wersje 1,5-komorowa z ociekaczem i 2-komorowa. Są wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i termiczne. Dostępne w kolorach piaskowym i grafitowym.
Zdjęcia Deante

  Co to jest fragranit, jakie zalety ma zlew z fragranitu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.