Strona główna » Święta na… oknie, czyli rolety z wzorami

Święta na… oknie, czyli rolety z wzorami

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czerwone mikołajowe czapki pojawiające się od 6 grudnia są znakiem, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami.  Może w tym roku dekoracje świąteczną zrobić na oknie? Proponujmey rolety z wzorami.

Niezaprzeczalnie wyróżnikami Bożego Narodzenia są trzy podstawowe kolory: biel śniegu, zieleń choinki i czerwień gwiazdy betlejemskiej. Te trzy barwy przewijając się na różnych elementach dekoracyjnych tworzą znany od dzieciństwa świąteczny klimat. W ciemny grudniowy wieczór nie może jednak zabraknąć choinkowych lampek, które rozświetlą wnętrze. Przy eleganckich aranżacjach sprawdzą się jednokolorowe – żółte bądź białe, a najmłodszych najbardziej ucieszą wielobarwne światełka.

W zakresie bożonarodzeniowych dekoracji mamy dużo większe możliwości. Kiedy śnieg za oknem nie dopisze, możemy odgrodzić się od świata zewnętrznego roletą, która stanowi idealne tło dla świątecznych ozdób – w zależności od gustu i wieku domowników mogą to być bałwanki, reniferki i Mikołaje.
W sklepie e-lotari można samemu zaprojektować roletę.  Dla miłośników prostej elegancji idealnym pomysłem aranżacyjnym są rozjaśnione przez białe lampki, monochromatyczne kompozycje ze złotych i srebrnych gwiazdek.
Dzięki jednokolorowym roletom w eleganckich odcieniach np. bordo bądź butelkowa zieleń świąteczny stół uzyska odpowiednią oprawę.

Zdjęcia Franc Gardiner
www.e-lotari.pl

  Duże, dobrze izolujące okna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.