Strona główna » Duże, dobrze izolujące okna

Duże, dobrze izolujące okna

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mieć duże okna i jednocześnie nie mieć strat cieplnych – w takiej sytuacji trzeba zamontować okna z certyfikatem na Znak Jakości Cieplnej CQ ITB. Dzięki zastosowaniu okien o bardzo dobrym parametrze izolacji termicznej możemy znacznie obniżyć koszty ogrzewania domu.

Innowacyjne okno Capital, nagrodzone certyfikatem Instytutu Techniki Budowlanej CQ ITB, pozwala domownikom cieszyć się z naturalnego światła bez narażania budynku na utratę ciepła.
Okno Capital, dzięki  jednoramowej, czterowarstwowej konstrukcji, jest jednym z najgrubszych okien na rynku. Jego rama wykonana jest z najwyższej jakości drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Stabilna konstrukcja stanowi jeden z podstawowych elementów wpływających na jakość cieplną okna oraz pozwala na zastosowanie cięższych zestawów szybowych o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej Ug=0,5 (W/m2K).

Okna Capital zapewniają również ochronę naszym domom przed uciążliwymi hałasami z zewnątrz. Efekt wyciszenia zapewnia wysoka izolacyjność akustyczna (Rw=42 dB). Dzięki niej możemy w ciszy cieszyć się domową atmosferą.
Stabilne ramy okna Capital pozwalają na zastosowanie najgrubszego szklenia. Na życzenie klienta dostępna jest wersja okna o podwyższonej odporności na włamanie. Oprócz atestowanych szyb antywłamaniowych wyposażone jest ono w dodatkowe funkcje jak blokada obrotu klamki, ogranicznik otwarcia oraz w okucia antywłamaniowe. Dzięki nowoczesnym technologiom nasz dom stanie się bezpiecznym schronieniem bez potrzeby instalowania rolet zewnętrznych czy krat.

Dzięki szerokiej ofercie elementów ozdobnych, jak listwy czy szprosy, okno Capital znajdzie zastosowanie zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w stylowych, tradycyjnych domach. Bogactwo kolorów ram oraz możliwość zastosowania szkła witrażowego pozwala na wybór okien, które będą współgrać z elewacją.

Okno Capital typ O32s (1160 x 1440 mm)– cena już od  2180 zł brutto.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl

  Szarość w pełni - czyli szare okna w modzie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.