Strona główna » Chrom, czerń, szkło do łazienki

Chrom, czerń, szkło do łazienki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dodatki łazienkowe, które łączy nowoczesna stylistyka oraz materiał, z którego zostały wykonane (mosiądz) to trzy serie Coram Poland – Bold, Impuls i Zenna.

Bold to 14-elementowa seria dostępna w dwóch modnych kolorach: błyszczącego chromu oraz  matowej czerni (zdjęcie obok). Wszystkie elementy kolekcji oferowane są w wersji mocowanej do ściany. Są to m.in. kubek (pojedynczy i podwójny), dozownik na mydło w płynie, półka pod lustro, wieszaki na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy uchwyt na zapas papieru, haczyki oraz szczotka w.c. Dodatki łazienkowe Bold wykonane są z chromowanego mosiądzu oraz mrożonego szkła. Większość elementów można zamontować przy użyciu systemu Tigerfix, dzięki któremu nie trzeba wiercić otworów w ścianie.
 
W serii Impuls (zdjęcia poniżej) dostępnych jest 15 mocowanych do ściany elementów, w tym: kubek (pojedynczy i podwójny), funkcjonalne połączenie pojemnika na szczoteczkę elektryczną + kubek, mydelniczka, dozownik na mydło w płynie, wieszaki na ręczniki, uchwyty na zapas papieru toaletowego, haczyki…

Zenna to elegancka seria (zdjęcia poniżej) . Przyczynia się do tego zastosowanie szlachetnych materiałów takich jak lakierowane drewno bukowe czy glazurowana biała ceramika. 12-elementowy zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych w każdej łazience, m.in. kubek, mydelniczkę, półkę pod lustro, dozownik na mydło w płynie, wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier toaletowy i zapas, haczyki oraz szczotkę w.c.

www.coram.pl
zdjęcia Coram

  Wanno - napełnij się!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.