Strona główna » Bateria łazienkowa – 3 kroki do znalezienia idealnej

Bateria łazienkowa – 3 kroki do znalezienia idealnej

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
bateria łazienkowa

Wieczorny relaks w łazience czy może szybki, sportowy prysznic? Bez względu na to jaki styl dbania o higienę preferujemy, spędzamy w łazience kilkadziesiąt minut dziennie. Gdy jednak pragniemy, by w naszej łazience zaszły zmiany najłatwiej uczynić to wymieniając baterie łazienkową. Jak ją wybrać by była ponadczasowa i służyła nam na długie lata?

1. Rodzaje baterii łazienkowych

2. Na co zwrócić uwagę kupując baterie łazienkowe

3. Gdzie znaleźć najlepsze baterie łazienkowe

Przy urządzaniu łazienki wielu z nas skupia się przede wszystkim na doborze płytek ściennych, podłogi czy stałych elementów wyposażenia, jakim jest prysznic czy toaleta. Jednak starając się aby łazienka w pełni odzwierciedlała nasz charakter warto skorzystać z elementu, który łatwo zmienić jakim jest bateria łazienkowa.

Rodzaje baterii łazienkowych

Bateria łazienkowa, czyli dobrze znany kran jest nieodzownym elementem każdej łazienki. Na rynku możemy obecnie znaleźć wiele rodzajów tego typu elementów dekoracyjnych. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, który zagości w naszej łazience na dłużej warto zastanowić się, jakie rodzaje tego sprzętu dostępne są na naszym rynku. Ze względu na sposób montażu wyróżnić możemy dwa typy urządzeń – naścienne i stojące. Dodatkowo mogą być one wyposażone w różnego rodzaju uchwyty regulujące przepływ wody.

Na co zwrócić uwagę kupując baterie łazienkowe

Wybierając baterię łazienkową pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest sposób jej montażu do pozostałej części wyposażenia łazienki. Wybrana przez nas bateria łazienkowa ma służyć przez okres przynajmniej kilku lat, stąd też warto wybierać uniwersalne modele i kształty. Istotne przy wyborze baterii łazienkowej jest również przyjrzenie się jej funkcjonalności, czyli rodzajowi wylewki oraz możliwością przepływu wody. Jeśli zatem dbamy o środowisko, wybierajmy baterie łazienkową o niskim przepływie wody, co dodatkowo pozwoli nam na poczynienie oszczędności w domowym budżecie.

  Fronty meblowe - szybka metamorfoza szafy i wnęki

Gdzie znaleźć najlepsze baterie łazienkowe

Pytanie, gdzie znaleźć najlepsze baterie łazienkowe wydaje się banalne. Większość z nas szuka ich w ogólnodostępnych marketach budowanych, jednak często ich jakość nie jest najwyższa. Wybierając rozwiązania na lata można wybrać się do specjalistycznych sklepów, które oferują elementy wyposażenia łazienkowego. Jednak najlepszą z opcji zakupu baterii łazienkowych jest skorzystanie z usług specjalistycznych sklepów internetowych, do których zaliczymy między innymi https://www.twojabateria.pl/baterie-umywalkowe.

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.