Strona główna » Wanno – napełnij się!

Wanno – napełnij się!

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pojawiła się na rynku bateria wannowo-natryskowa, która napełnia wannę wodą sama i wie kiedy ma skończyć bez zagrożenia, że woda się przeleje.

Bateria wannowa Oras Eterna to pierwsza bateria, która sama przygotuje kąpiel. Firma Oras wprowadziła właśnie na rynek baterię wannowo-natryskową z linii Eterna. Jej rewolucyjność polega głównie na funkcji automatycznego napełniania wanny, bez ryzyka przelania się wody. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu mechanizmowi EcoLed, który polega na ustawieniu czasu wypływu wody. To idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, którzy robią wiele rzeczy jednocześnie, a także rodziców przygotowujących codzienną kąpiel dla małych dzieci.

vvvJak działa bateria Oras Eterna?

Bateria Oras Eterna funkcjonuje jak zaawansowany technologicznie gadżet. Użytkownik samodzielnie programuje mechanizm napełniania wody do poziomu jaki preferuje. Przy kolejnych użyciach bateria już sama wie kiedy ma zamknąć strumień automatycznie.

Bezpieczna dla dzieci
Bateria wannowo-natryskowa Oras Eterna pomaga rodzicom w przygotowaniu kąpieli dla najmłodszych. Kiedy wanna automatycznie się napełnia, mamy czas, by spokojnie wykonać czynności związane z przygotowaniem niemowlaka do kąpieli. Bateria zapewnia również bezpieczną i komfortową kąpiel starszym dzieciom: wyposażona jest w blokadę temperatury na poziomie 38°C. Dziecko może więc swobodnie się kąpać, bez ryzyka poparzenia. Drugim udogodnieniem jest specjalna obudowa baterii, która mimo wmontowanego termostatu, nie nagrzewa się.
Cena baterii wannowo-natryskowej Oras Eterna – 1650 zł

www.oras.pl

  Jak baterie oszczędzają wodę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.