Strona główna » Praktyczny prezent pod choinkę od Jaquar

Praktyczny prezent pod choinkę od Jaquar

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Praktyczne prezenty są super pozytywnym zaskoczeniem dla obdarowanej osoby, szczególnie, kiedy znamy dobrze jej potrzeby. Zastanów się przez chwilę czy chcesz kupić partnerowi lub partnerce kolejne perfumy lub piękne rękawiczki… czy nie warto postawić na totalne zmiany i zafundować bliskiej osobie produkt, który każdego dnia w roku wprawia w dobry nastrój… Worek takich prezentów można znaleźć od producenta produktów do wyposażania łazienek Jaquar. Chcesz się przekonać? Otwieramy skarby z worka po kolei…

Lubimy prezenty z przesłaniem

Każdego roku wzrasta odsetek Polaków, którzy deklarują czytanie etykiet na produktach i interesują się skąd pochodzą i w jakich warunkach były wykonywane. Zwracamy też uwagę czy powstały w aurze przyjaznej dla środowiska. Coraz bardziej świadomi konsumenci dobrze wiedzą, gdzie szukać ekologicznych produktów, a jest ich już ponad 2,4 milionów na całym świecie (właśnie tyle łazienek w ekologiczne urządzenia wyposaża Jaquar). Szacunek do pracowników i produkcja, w jedynym z niewielu w Indiach budynków, który posiada nagrody i wyróżnienia za swoje ekologiczne podejście – to jest klucz do sukcesów i zdobycia zaufania odbiorców. Skoro już wiadomo, że Jaquar spełnia oczekiwania etyczne i moralne wyciągamy z worka kolejne skarby…

Cisza i harmonia w baterii Confluence

Zdarzają się dni, kiedy osoba, dla której szukasz prezentu ma rano, delikatnie mówiąc zły humor… szczególnie w okresie zimowym, aż do marca nastrój jest obniżony ze względu na brak słońca, więc dobrze zaopatrzyć jej łazienkę w baterię Confluence. Wszystko, dlatego, że cisza i harmonia otaczają przestrzeń dookoła niej. Jest to możliwe dzięki biomorficznemu (przypominającemu wyglądem lub zachowaniem organizmy żywe) designowi, który w połączeniu z misterium zen został zrodzony właśnie z inspiracji naturą. Swoim wyglądem przypomina trzcinę bambusową, której woda transportowana jest z rzek i potoków do spokojnych prywatnych strumieni. Wycisza i relaksuje. Taki był cel projektanta tego cuda Parichay Mehra, lidera team’u projektowego Jaquar Group, który tak mówi o baterii Confluence:

  Jak uszczelnić akrylową wannę?

– Biomorficzny design sprawia, że wodospad o charakterze Zen spływa na twoje dłonie to perfekcyjnie spokojny strumień opadający z baterii inspirowanej przepołowionym bambusem.

przechwytywanie

Warto otaczać się pięknymi przedmiotami i obdarowywać nimi najbliższych, szczególnie, że produkty od Jaquar to małe dzieła sztuki. Baterie Confluence łatwo dopasować do każdej łazienki. Dostępne są w kolorach: mosiądz antyczny, miedz antyczna, czarny chrom, czarny mat, złoto szczotkowane, złoty, grafit, stal szczotkowana, biały mat.

Kolory wpływają na samopoczucie

Starożytni Egipcjanie i Chińczycy wierzyli w leczniczą moc kolorów. Obecnie tą jedną z niekonwencjonalnych metod leczenia, czyli chromoterapię można zainstalować w każdej łazience. Dzięki kolorom można się wyciszyć, uspokoić lub pobudzić do działania. Deszczownica od Jaquar oferuje zdalnie sterowne oświetleniem LED i właśnie wspomnianą chromoterapię, a dodatkowo wyposażona jest w 4 rodzaje strumienia: Rain, Intense, Bold Massage oraz efekt mgiełki (4 dysze). Dzięki niej obdarowany zatraci się w hipnotycznym rytmie opadających kroplach deszczu w otoczeniu kolorów, które są zgodnie z jego aktualnym stanem ducha. Rainjoy SPA od Jaquar stanowi połączenie nauki materialnej, design’u związanego z przepływem wody i terapię akupresurą tworząc kurtynę, która otacza w 360 stopni przyjemnością. W ten właśnie sposób obdarowany w chwili wejścia pod prysznic będzie z miłością myślał o osobie, która wyposażyła go w ten cudny prezent.

Produkty do łazienki od Jaquar świetnie pasują do roli praktycznego świątecznego prezentu. Szukasz świątecznych inspiracji to znajdziesz je w katalogu pełnym magicznych produktów na stronie https://www.jaquar.pl/ . Zapraszamy też do odwiedzenie i polubienia fanpagu Jaquar na Facebooku, gdzie inspiracje dotyczące rozwiązań do łazienki producenci zdradzają każdego dnia. https://www.facebook.com/JaquarGroup/

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

  Łazienka w stylu glamour

https://www.jaquar.pl/

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.