Strona główna » Pralki idealne do prania kolorów

Pralki idealne do prania kolorów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Innowacyjna technologia Whirlpool 6-ty Zmysł Kolory zastosowana w pralkach ładowanych od frontu i od góry, pomaga chronić kolorowe ubrania. Tkaniny na długo zachowają swój nienaganny wygląd i intensywność koloru.

Poddaj się modzie na kolory z pralką Whirlpool 6-ty Zmysł Kolory – to hasło promocji marek Whirlpool, Monnari i Ariel. Kupując pralkę Whirlpool 6-ty Zmysł Kolory otrzymasz elegancki szal z limitowanej kolekcji Monnari oraz 20% rabatu na zakupy w salonach tej marki. Dodatkowo do każdej pralki dołączony jest miesięczny zapas kapsułek piorących Ariel do kolorów. Promocja trwa do 31 grudnia 2012 roku.
Szczegóły na stronie www.modanakolory.pl

Pralki z nowatorską technologią 6-ty Zmysł Kolory łączą trzy cechy: technologia 6-ty Zmysł, Wave Motion oraz opcja  Kolorowe 15°. Ta kombinacja sprawia, że kolorowe tkaniny są chronione przez bardzo długi czas.
Pralki 6-ty Zmysł Kolory są wyjątkowo proste w obsłudze. Wystarczy wybrać opcję Kolorowe 15°, a automatycznie uruchomi się technologia 6-ty Zmysł Kolory. Temperatura zostaje ustawiona na minimalnym poziomie 15°, a skuteczność prania pozostaje na takim samym poziomie, jaki zwykle osiągasz przy 40°C!
Dodatkowo technologia Wave Motion  zapewnia asymetryczne ruchy bębna, które powodują dokładne rozprowadzenie włókien tkaniny i wchłonięcie środka piorącego. Dzięki temu kolory ubrań zachowują swoją intensywność na dłużej.

Kapsułki piorące Ariel to zupełnie nowe oblicze proszku i płynu do prania. Dzięki rewolucyjnej technologii nie musisz już odmierzać i przesypywać lub przelewać detergentu do zbiorniczka w pralce. Wystarczy jedną kapsułkę umieść w bębnie pralki i przykryć ubraniami. Kapsułka w trakcie prania rozpuści się całkowicie i uwolni dwa razy bardziej skoncentrowany żel.

Wśród pralek marki Whirlpool ładowanych od frontu i od góry, które dostępne są w technologii 6-ty Zmysł Kolory, na wyróżnienie zasługuje pralka AWOE 9142 z linii Carisma, uznana jako „Odkrycie roku 2012” w plebiscycie Laur Konsumenta, oraz AWE 9236 P, która jest jedną z najcichszych pralek ładowanych od góry.

  Malarskie sztuczki, czyli jak malować, by ukryć wady wnętrza

Whirlpool AWOE 9142
Green Generation
•    Technologia 6th Sense Colours
•    Kolorowe 15
•    Technologia Wave Motion
•    Klasa efektywności energetycznej A+++
•    14 programów
Cena  1899 zł

Whirlpool AWE 9236 P
(zdjęcie poniżej)
Green Generation
•    Technologia 6th Sense Colours
•    Kolorowe 15
•    Technologia Wave Motion
•    Klasa efektywności energetycznej A+++
•    14 programów
Cena  1899 zł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.