Strona główna » Blender Ultramix Pro

Blender Ultramix Pro

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sprawne przygotowywanie świątecznych potraw wymaga dobrej organizacji pracy, zaangażowania i urządzeń, które ułatwią osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Bo w święta każda potrawa ma specjalne znaczenie, jest robiona z sercem, dla najbliższej rodziny. Blender Ultramix Pro, wzorowany na profesjonalnych blenderach szefów kuchni, przyda się w trakcie świątecznego gotowania. 

Blender ręczny Electrolux Ultramix/PRO powstał w oparciu o doświadczenie firmy Electrolux zdobyte podczas tworzenia urządzeń profesjonalnych dla szefów kuchni. Wykorzystano w nim wybrane cechy blenderów profesjonalnych, takie jak potrójne noże pozwalające uzyskać kremową konsystencję, bardzo długie ramię miksujące i specjalny kształt mieszadła. Każdy kto chce przygotowywać aksamitne koktajle, gładkie puree, rozdrabniać orzechy, szatkować zioła, czy ubijać śmietanę może na niego liczyć. Ultramix/PRO umożliwia nawet siekanie cebuli bez uronienia jednej łzy.    

Blender Ultramix/PRO to:
– 25 centymetrowe ramię miksujące i specjalny kształt mieszadła, które umożliwiają korzystanie z Ultramix/PRO bezpośrednio w garnkach i miskach, jak to robią profesjonalni szefowie kuchni. Mieszadło zostało tak zaprojektowane, aby zapobiec przyklejaniu się jedzenia do ostrzy. Pomyślano też o zabezpieczeniu misek i patelni przed zarysowaniem i zachlapywaniem.    
– Potrójne ostrza o kształcie preferowanym przez szefów kuchni. Tak zaprojektowane ostrza pozwalają uzyskać aksamitną konsystencję, zup, sosów, koktajli, puree, majonezów itp.
– Efekt Vortex
, który tworzy się dzięki potrójnym ostrzom i specjalnemu kształtowi mieszadła. Dzięki niemu wszystkie składniki są zasysane do ostrych noży i dokładnie rozdrabniane. 700-watowy silnik i funkcja turbo dają wystarczająco dużo mocy, aby posiekać owoce czy orzechy.

Na stronie Electrolux znajdziesz przepisy na oryginalne napoje i potrawy, które można  przygotować przy pomocy blendera Ultramix/PRO.

cena ok 200 zł

  Domowy masażer do stóp

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.