Strona główna » Najbardziej inteligentna deska do prasowania

Najbardziej inteligentna deska do prasowania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Philips prezentuje innowację  – inteligentną deskę do prasowania Philips Easy8. Posiada osiem udogodnień, które ułatwiają prasowanie. Będą zadowoleni szczególnie  ci, którzy często prasują koszule i używają żelazek z parą.

Deska Philips Easy8 jest zaprojektowana z myślą o użytkowaniu z generatorami pary, takimi jak Philips PerfectCare, PerfectCare Silence i PerfectCare Aqua.

Wygodne prasowanie
Ma stabilną i wyjątkowo dużą podstawkę pod żelazko. Składany system ShoulderWing ułatwia prasowanie koszul, eliminując potrzebę ciągłego przesuwania i rozprostowywania tkaniny na blacie deski.
Duży blat to duża powierzchnia prasowania. Szczególnie przydatne, gdy prasujemy pościel czy obrusy. Dodatkowym udogodnieniem pozwalającym na oszczędność czasu jest zastosowany w modelu Easy8 wygodny wieszak do odwieszania wyprasowanej odzieży. Osoby ceniące podręczne schowki na drobiazgi lub dodatkowe przybory do prasowania docenią natomiast przydatny pojemnik, dzięki któremu telefon komórkowy lub pilot do telewizora będą zawsze w zasięgu ręki.

Bezpieczne prasowanie

Z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie prasowania, w modelu Easy8 zastosowano wielowarstwowe pokrycie deski gwarantujące doskonały poślizg. Jest też specjalny uchwyt podtrzymujący przewód żelazka, co pozwala zmniejszyć ryzyko wypadków i skrócić czas prasowania. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu przed dziećmi i funkcji blokady na czas przenoszenia nie istnieje niebezpieczeństwo przypadkowego złożenia się deski podczas użytkowania.

Deska do prasowania Philips Easy8 kosztuje 529 zł (od marca w sprzedaży)

Cechy produktu:
•    Regulacja wysokości: 70–94 cm.
•    Ustawienia wysokości: 6 ustawień.
•    Przeznaczony do użytkowania z: generatorami pary, żelazkami parowymi, żelazkami z funkcją pary pod ciśnieniem.
•    Nogi stelaża deski zabezpieczone antypoślizgowymi nakładkami.
•    Stelaż: metalowy z powłoką proszkową.
•    Pokrycie: 100% bawełna, warstwy wewnętrzne z pianki i filcu dla optymalnego komfortu prasowania.

Zdjęcia Philips

  Żelazka ze stacją pary - błyskawiczne prasowanie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.