Strona główna » Czy sypialnia w M3 jest konieczna?

Czy sypialnia w M3 jest konieczna?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czy sypialnia w M3 jest konieczna? Zazwyczaj już przed kupnem mieszkania przewidujemy, jakie funkcje będą spełniać jego poszczególne pomieszczenia. Plany te w dużej mierze zależą jednak od tego, ilu pokojowe lokum chcemy nabyć.

Portal nieruchomości domy.pl zapytał internautów szukających ofert sprzedaży mieszkań, jakie funkcje przewidują dla poszczególnych pomieszczeń w zależności od tego, ilu pokojowym M są zainteresowani.
Mieszkając w kawalerce z oczywistych względów nie myślimy o jakiejś specjalnej funkcji dla jednego pokoju – zazwyczaj pełni on funkcję i pokoju dziennego, i miejsca do pracy czy nauki za dnia, a sypialni w nocy. Często nawet przedpokój, jeżeli 1-pokojowe M nie posiada kuchni, służy jako miejsce do przygotowywania posiłków. O poszczególnych pomieszczeniach myślimy jednak już nieco inaczej, kiedy decydujemy się na 2-pokojowe lokum.
Jak wynika z badania portalu nieruchomości domy.pl – prawie 3/4 osób poszukujących mieszkań 2-pokojowych przynajmniej jedno pomieszczenie przeznaczy na sypialnię. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne, jednak trzeba pamiętać, że w stosunkowo niewielkim mieszkaniu może się to wiązać niejako ze „stratą” jednego pomieszczenia, które często zostaje wyłączone z dziennego użytkowania. Blisko co dziesiąty badany nie planuje dla obu pokoi żadnej konkretnej funkcji.

Artykuł przygotowany przez www.oferty.net

  Kolor ścian do zielonej kanapy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.