Strona główna » Styl retro – piekarnik, okap, bateria

Styl retro – piekarnik, okap, bateria

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Styl retro przeżywa renesans, zarówno w modzie, jak i trendach stylizacji wnętrz. Firma Franke proponuje sprzęty agd w tej stylistyce. Urządzenia kuchenne retro wkomponują się również w nowoczesną zabudową wnętrz.

„Moda na retro wpisuje się w ogólnoświatowe trendy. Przejawia się ona w wystroju wnętrz, urządzeniach AGD czy samochodach. Tym tropem poszli również projektanci Franke. Wzornictwo urządzeń z lat 50 i 60 XX wieku powraca w nowych stylizacjach, ponieważ doskonale sprawdza się w typowo klasycznych wnętrzach , jak również w nowoczesnych aranżacjach” – mówi Jarosław Matys – Product & Marketing Manager Franke Polska.

Piekarnik do zabudowy Country posiada 6 trybów pieczenia oraz zegar z funkcją programowania czasu. Piekarnik ma potrójne szklane drzwi, dzięki którym ciepło nie przedostaje się na zewnątrz piekarnika. Pojemność piekarnika wynosi 57 litrów i z powodzeniem pomieści 3 blachy lub chromowane ruszty. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: beżowym, grafitowym i miedzianym. Cena 2 599 zł.
Bateria Old England wykonana jest z trwałych materiałów. Dwa kolory – miedzi i starego złota – podkreślą styl każdej klimatycznej kuchni. Wysokość baterii wynosi 290 mm. Cena 1309 zł.
Okap Country Liverpool ma charakterystyczną romantyczną linię retro oraz piękny klasyczny design. Dzięki aluminiowym filtrom, które można zmywać w zmywarce, czyszczenie okapu jest bardzo łatwe. Posiada 3 biegi pracy oraz własne oświetlenie. Wymiary krawędzi frontowej – 898 mm, wysokość 895 mm, głębokość 620 mm. Cena 1411 zł.
www.franke.pl

  Piekarniki z dotykowymi wyświetlaczami

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.