Strona główna » Pyszne soki i przetwory z Zelmerem

Pyszne soki i przetwory z Zelmerem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Urządzenia Zelmer z szerokiej oferty Zelmer wyręczą w domowych pracach. Blendery stojące oraz sokowirówki są pomocne przy przygotowywaniu soków i przetworów.

Do przygotowania zdrowych koktajli skorzystaj z blenderów stojących – w mig zmiksujesz owoce z jogurtem, przygotujesz zupę-krem. Nowy model 32Z012 dzięki wysokiej mocy silnikowi, bez trudu poradzi sobie z tymi zadaniami, a nawet pokruszy lód na orzeźwiające smothie lub przygotuje mrożoną kawęw szklanym dzbanie. Robot Zelmer ma sterowanie elektroniczne.
5 porcji warzyw i owoców dziennie? Z sokowirówkami Zelmer to żaden problem. Wycisną sok do ostatniej kropli z marchwi, jabłek, pomidorów czy nawet ziół. Twórz własne niepowtarzalne kompozycje smaków. Czujesz się zmęczony- zamiast kolejnej kawy przygotuj sok z kilku jabłek z dodatkiem marchwi i pomarańczy – taki zastrzyk energii postawi Cię na nogi. Wypróbuj model Zelmer 496– sokowirówkę Zelmer wykonaną z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wyposażona w funkcję Turbo, dwie prędkości obrotowe i pojemnik na sok z separatorem piany, pozwala odwirować sok z całych owoców, bez konieczności ich obierania. W ciągu jednej minuty można przygotować litr świeżego soku.

www.zelmer.pl

  Pachnący chlebem początek dnia

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.