Strona główna » Seria urządzeń do zabudowy studioLine Siemens

Seria urządzeń do zabudowy studioLine Siemens

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Seria urządzeń do zabudowy studioLine, powstała z myślą o koneserach i pasjonatach technologii.  Siemens studioLine  to sprzęt AGD spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sztuki kulinarnej.
 
W ofercie studioLine dostępnej w studiach kuchennych, znajduje się pełna gama urządzeń, w które powinna być wyposażona kuchnia. Obok piekarników tradycyjnych i kompaktowych, występują m.in. płyty indukcyjne, okapy, czy zmywarki. Sprzęt gospodarstwa domowego wykończony pięknymi uchwytami z masywnej stali szlachetnej i eleganckim napisem „studioLine”, staje się jeszcze bardziej ekskluzywny i wyjątkowy. Siemens studioLine to przede wszystkim niepowtarzalny styl i forma dająca wiele możliwości aranżacyjnych.

Technologia, którą docenisz
Każde z urządzeń należących do studioLine, wyposażone jest w rozwiązania technologiczne, istotnie wpływające na komfort ich obsługi. Futurystyczna indukcyjna płyta bezstrefowa freeInduction daje  wolność gotowania. Steruje się nią za pomocą panela dotykowego TFT. Indukcję doskonale uzupełniają piekarniki z termosondą i potrójnymi prowadnicami teleskopowymi, gwarantującymi stabilność i komfort przy wysuwaniu potrawy podczas pieczenia. Innowacje nie ominęły także chłodziarko-zamrażarek. W specjalnej strefie vitaFresh o temp. zbliżonej do 0oC, produkty spożywcze utrzymują świeżość nawet do 3 razy dłużej, zaś dzięki pojemnikowi dividerBox o wiele łatwiej jest utrzymać wnętrze chłodziarki w porządku. Funkcja timeLight wraz z szufladą vario3 Plus, to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia zmywarek. Wyświetlany na podłodze czas cyklu i status zmywania zaznacza obecność futurystycznych rozwiązań marki Siemens.

zdjęcia Siemens

  Piekarnik piecze parą i gorącym powietrzem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.