Strona główna » Kuchnia klasyczna czy nowoczesna – meble kuchenne Black Red White

Kuchnia klasyczna czy nowoczesna – meble kuchenne Black Red White

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Meble kuchenne Family Line firmy Black Red White to pomysł na urządzenie kuchni w różnych stylach i kolorach.

System szafek kuchennych Family Line to propozycja dla miłośników praktycznych i efektownych rozwiązań. Meble pozwalają na zagospodarowanie zarówno niewielkich aneksów kuchennych, jak i dużych kuchni. Znajdziemy w niej niemal 70 modułów, w tym różnego typu szafki dolne i górne, szafki narożnikowe, witryny czy szafy wielofunkcyjne, które mogą służyć jako wysokie szafki z półkami do przechowywania zapasów, ale można je wykorzystać również do zabudowy piekarnika, lodówki czy kuchenki mikrofalowej.
W ofercie dostępnych jest 30 modeli frontów – zarówno nowoczesne fronty lakierowane, szklane wykończone aluminiową ramką, jak również stylizowane, wykonane z drewna. Miłośnicy egzotycznych wzorów czy prostych, klasycznych form również znajdą coś dla siebie. Ponadto, do wyboru są 3 kolory korpusów, 7 rodzajów blatów i 14 modeli uchwytów.

W meblach kuchennych Black Red White są rozwiązania, które ułatwiają przygotowywanie posiłków i wykonywanie codziennych czynności w kuchni. Wszystkie szafki okapowe wyposażone są w podnośniki gazowe i system cichego domykania. Amortyzatory są również dostępne w pozostałych szafkach. Szafki stojące posiadają regulowane nóżki, dzięki którym poziomowanie mebli jest bardzo łatwe. Regulacja poziomowania jest również możliwa we wszystkich modułach wiszących. Natomiast trwałe, metalowe szuflady typu SAMBOX występują w dwóch różnych wysokościach. Wśród wyposażenia dodatkowego znajdziemy również listwy wieńczące i cokołowe czy różnego rodzaju oświetlenie. Istnieje możliwość wykonania blatów na zmówienie.

W ramach oferty Rodzinnych Kuchni Family Line dostępnych jest także 18 gotowych kompletów o szerokości 260 cm, które w zależności o potrzeb można rozbudować o dodatkowe szafki.

zdjęcia Black Red White

  Okap kuchenny schowany pod sufitem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.