Strona główna » Efekty dekoracyjne na ściany do pokoju dziecka

Efekty dekoracyjne na ściany do pokoju dziecka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Urządzając pokój dziecka staramy się, by był on kolorowy, inspirujący i pobudzający wyobraźnię. A może tym razem zastosować efekty dekoracyjne na ścianach w pokoju dziecka? Mamy produkty Jeger Kids.

JEGER Kids to transparentna akrylowa farba z dodatkiem brokatu oraz hologramami, które występują w dwóch wariantach – niebieskie gwiazdki dla chłopca oraz czerwone serduszka dla dziewczynki. Dzięki łatwości aplikacji oraz gotowości produktu do użycia, szybko odmienimy pokój dziecka.

Przygotowanie ścian do nakładania farby
 Podłoże powinno być mocno związane, gładkie, suche, oczyszczone ze starych powłok malarskich, bez spękań, wolne od kurzu i tłustych plam. W przypadku podłoża, które silnie chłonie wilgoć zaleca się gruntowanie. Ostatnim krokiem przygotowania ściany do nałożenia farby dekoracyjnej jest pokrycie powierzchni farbą, np. JEGER Color Paint w odpowiednio dobranym kolorze, który będzie stanowił tło kolorystyczne dla efektu JEGER Kids. Ponieważ efekt dekoracyjny jest transparentny, warstwa podkładowa będzie stanowić kolor docelowy. Przed bezpośrednim nakładaniem efektu dekoracyjnego upewnijmy się, że podłoże jest gładkie i suche.

Malowanie
Do nałożenia JEGER Kids potrzebne są dwa wałki malarskie. Efekt dekoracyjny jest produktem od razu gotowym do użycia, jednak przed rozpoczęciem nakładania produkt należy dokładnie wymieszać, następnie przelać z pojemnika bezpośrednio do kuwety malarskiej, gdzie równomiernie rozprowadzamy go na wałku. Następnie płynnymi ruchami w górę i w dół dokładnie pokrywamy całą powierzchnię ściany. W przypadku powstania braków w gwiazdkach i serduszkach możemy je uzupełnić poprzez dokładanie ich na puste powierzchnie przy pomocy małego pędzla.
Po nałożeniu efektu na ścianę, przecieramy powierzchnię za pomocą drugiego, suchego wałka. Jest to konieczne, by zebrać nadmiar efektu dekoracyjnego. Po tej czynności pozostawiamy ścianę do wyschnięcia (ok. 3 godziny). Efekt dekoracyjny JEGER Kids jest produktem wydajnym, dlatego jedno opakowanie wystarczy na pomalowanie powierzchni od 18 do nawet 20 m2.
Dzięki efektowi dekoracyjnemu JEGER Kids Niebieskie gwiazdki lub Czerwone serduszka, możemy w ciągu jednego dnia odmienić królestwo naszej pociechy.

  Łóżko z zagłówkiem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.