Strona główna » Okap kuchenny schowany pod sufitem

Okap sufitowy Estrella to idealne rozwiązanie dla osób ceniących przestronne, niczym nieskrępowane wnętrza. Montaż okapu w zabudowie sufitowej sprawia, że urządzenie staje się niemal niewidoczne dla użytkownika. Model Estrella prezentuje się doskonale zarówno w wysokiej kuchni, jak i pomieszczeniach o małej kubaturze. Szczególnie w kuchniach, gdzie jest wyspa, a na niej wbudowana płyta do gotowania, taki okap sufitowy będzie dobrym rozwiązaniem. Nie przeszkadza podczas gotowania, nie zasłania widoku. Dzięki takiemu okapowi schowanemu pod sufitem kuchnia jest jeszcze bardziej spójna z salonem.
Dużym atutem modelu jest zewnętrzny silnik, który może być zamontowany w przestrzeni podsufitowej razem z okapem lub oddalony od korpusu – pozwala na to dodatkowo dołączany przewód. Dzięki takiemu rozwiązaniu, silnik urządzenia może być zainstalowany w innym pomieszczeniu, np. na poddaszu.

 

Nowy model okapu z linii Ciarko Design łączy w sobie wysokiej jakości materiały oraz najlepsze rozwiązania techniczne. Spód okapu wykonany został ze stali szlachetnej inox. Do wyboru mamy także wersję inox uzupełnioną o elementy białego szkła. Dopełnieniem minimalistycznej estetyki jest oświetlenie LED, które stwarza komfortowe warunki do prac kuchennych.

Okapem steruje się za pomocą pilota zdalnego sterowania – to ułatwia korzystanie z urządzenia.
Okap pracuje z wydajnością 660 m³/h, a jego głośność wynosi 49,3 dB. Może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza.

Okapy sufitowe znajdziemy w ofercie ekskluzywnych urządzeń Ciarko Design. Model Estrella, dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Cena od 4890 zł

  Blender - przepisy na domowy majonez i nie tylko

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.