Strona główna » Pralki ładowane od góry z technologią 6-ty zmysł

Pralki ładowane od góry z technologią 6-ty zmysł

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Whirlpool proponuje pralki ładowane od góry z technologią 6-TY Zmysł Kolory. Temperatura prania kolorowych tkanin może zostać zredukowana do absolutnego minimum (15°C), a skuteczność czyszczenia jest taka, jak przy praniu w temperaturze 40°C.

Dodatkowo nowe modele pralek ładowanych od góry zostały wyposażone w opcję delikatnego otwierania drzwiczek bębna, który gwarantuje bezpieczne otwieranie, załadunek i rozładunek pralki. Wystarczy dotknąć przycisk, aby zwolnić mechanizm – drzwiczki otworzą się miękko i delikatnie.
Pranie w 15°C
Połączenie technologii 6-ty Zmysł Kolory, Wave Motion oraz innowacyjnej funkcji Kolorowe 15° zapewnia długotrwałą ochronę kolorów i włókien tkaniny. Oferuje przy tym najwyższą skuteczność prania nawet w ultraniskich temperaturach. Kolory zachowują intensywność na dłużej, nie blakną.
Technologia Whirlpool Wave Motion polega na wykorzystaniu systemu asymetrycznych ruchów bębna, które powodują dokładne rozprowadzenie włókien tkaniny i wchłonięcie środka piorącego. Z kolei funkcja Kolorowe 15°C redukuje temperaturę prania do absolutnego minimum, ale efekt jest taki, jak przy praniu w temperaturze 40°C . Jest to przełomowy sposób na zapewnienie długotrwałej ochrony kolorów oraz dbałości o włókna materiałów.
Nowe pralki Whirlpool mają najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Zużywa ona nawet do 30% energii mniej niż zwykła pralka klasy A.
Programowanie czasu prania
Funkcja Cycle End pozwoli na zaprogramowanie pralki w taki sposób, aby cały cykl prania zakończył się w dogodnym dla Ciebie czasie. Wystarczy, że poda się informację za ile godzin pranie ma być gotowe, a o resztę zadba pralka.
Monitorowanie pracy
Eco Monitor to kolejna nowość. Na podstawie wprowadzonych przez Ciebie parametrów (program, temperatura, opcja prania) Eco Monitor na bieżąco informuje o poziomie zużycia energii dla poszczególnych etapów prania.

Do gamy nowych pralek należą urządzenia: AWE 93360 P, AWE 92365 P, AWE 90365 P, AWE 92630 P, AWE 90630 P, AWE 80360 P,  AWE 74360 P.
Wszystkie powyższe modele mają 6 kg pojemności i prędkość obrotową od 1200 do 1000 obr/min.

Więcej szczegółów

  Najcichsza pralka

Zdjęcia Whirlpool

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.