Strona główna » Pralka, która sama waży ubrania

Pralka, która sama waży ubrania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Candy Polska wprowadza na polski rynek pralki wyposażone w nowatorską technologię – Kg Detector. Sprzęt dostosowuje poziom pobieranej wody oraz energii do ciężaru i wielkości załadunku.

Kg Detector to inteligentna technologia, która dokonuje pomiaru umieszczonych we wnętrzu pralki tkanin i do ich wagi dostosowuje pracę całego urządzenia. Takie rozwiązanie prowadzi do wymiernej oszczędności energii i wody.

Czy 6kg to wystarczający bęben pralki?

Bęben pralki o pojemności 6 kg, załadowany – przykładowo – tylko do połowy, będzie zachowywał się inaczej, niż przy pełnym wkładzie, gdyż dopasuje się do realnej wagi pranej odzieży. Jeżeli załadujemy do pralki jedynie koszulkę i trochę bielizny, pobierze ona tylko tyle wody, ile jest wymagane do takiej ilości prania, oraz dostosuje czas prania do wielkości załadunku.

System Kg Detector zastosowano w najnowszej linii pralek ładowanych od góry – Digital, z linii CTD.

Wraz z wprowadzeniem nowej technologii, w pralkach Candy zmieniony został także wielofunkcyjny wyświetlacz. Dostosowano go tak, by w sposób klarowny wskazywał masę pranej odzieży i ustawienia, jakie w związku z nią przyjmuje system.

Cena – 1500 zł

Zdjęcie Candy

  Bardzo ekonomiczne suszarki kondensacyjne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.